Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nyakkendőtű fontos része a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyakkendőtű fontos része a vőlegény és az após ruhájának az esküvőn?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az esküvő és valami hasznos ajándékot szeretnék adni mindkettejüknek karácsonyra. Igazából nem tudom, pontosan mire való a nyakkendőtű, csak gondolom hogy azért egy táncolós lagziban nem árt, ha nyakkendőtűvel rögzítve van a nyakkendő, ugye?

Vagy nem feltétlen kell a nyakkendőre nekik ilyesmi?

Nem vagyunk nagyon kiöltözősek, nincs tapasztalatom és ha olyat veszek nekik, ami nem fontos, nem biztos hogy örülnek majd, meg én se akarom kidobni a pénzt, mert nem túl olcsó az ilyesmi.

Szóval a kérdésem lényege, hogy a nyakkendőtű fontos-e ilyen alkalomra a vőlegénynek és az apósnak?


2011. dec. 18. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem nem fontos.Ha francia nyakkendője lesz,ami most divat is,akkor a párod nem is fogja tudni felvenni hozzá.

[link]

de van másfajta is

[link]

2011. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát, ez a francianyakkendő nekem nem tetszik, de szerintem párom se venne fel ilyet:)))


Páromat megkörnyékeztem, milyen ruhát képzelt el magának vőlegényként és óvatosan szóba hoztam a nyakkendőtűt, azt mondta, az lehet hogy nem árt...


Az a gond, hogy lehet hogy felesleges ajándék, de ha egy fokkal kevésbé felesleges, mint amilyen porfogókkal ilyenkor karácsony táján elárasztják egymást az emberek, akkor már inkább a kevésbé feleslegeset veszem meg.

Vannak emberek, akiknek nehéz ajándékot adni. Párom ilyen, mert jó a fizetése és mindent megvesz magának. Imádja a társasjátékokat, idén már vett vagy 20 dobozzal. Amúgy ügyesen csinálja, mert üzletel is velük a vaterán és a nyereséget költi saját játékokra, tehát gyakorlatilag nem kerül nekünk semmibe a vagon társas, de ezzel már nem lephetem meg, mert válogat és nem örül akárminek, és nem is lenne apróság, amilyen árban vannak...És mi most csakis apróságban gondolkozunk, mert év közben volt nagyobb kiadásunk és jön majd jövőre az esküvő.


Gondolkozom még elalvás elleni vezetés közbeni riasztóban, nagyon olcsón tudnék venni, csak az a baj, hogy vettem már neki vadriasztó sípot is a nyáron a kocsira és azóta se rakta fel.

2011. dec. 19. 00:05
 13/17 anonim válasza:
Szerintem tényleg fontos a nyakkendőtű. A mi esküvőnkön volt a férjemnek, így nem kellett állandóan igazgatni, meg nézegetni, hogy nem áll e félre. Mindenki titeket fog fényképezni, videózni. Láttam már olyan esküvői fényképeket, ahol a vőlegénynek az összes fényképen csálén áll a nyakkendője. Azért az eléggé gáz és nem megismételhető a fényképezkedés. Erre a célra jó a legolcsóbb is!
2011. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megrendeltem neki a nyakkendőtűt, meg az alvásgátlót is, úgyis karácsony után 2 nappal lesz a névnapja, letudva az is:)

Leendő apósomnak nem nyakkendőtűt vettem végülis, mert ő olyan nagyon kis egyszerű ember, nem illene hozzá, nem is hinném hogy örülne. Neki egy jó meleg pufi mellényt vettem, szerintem annak hasznát fogja venni, sokat dolgozik a ház körül.


Párom viszont ahogy puhatolóztam, nem tartotta felesleges dolognak a nyakkendőtűt esküvőre, és nagyon szépet találtam neki mandszettagombokkal együtt szép kis dobozban van és nem túl drága, szóval megkapja.


Én is kis dobozt kaptam tőle a névnapomra nemrég, csak abban a gyűrű volt:)

2011. dec. 19. 19:47
 15/17 anonim ***** válasza:
A férjemnek nem volt nyakkendőtűje. A legújabb nyakkendőkön már van bújtató.
2011. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mindegyiken van bújtató, de a nyakkendőtűvel az inghez is hozzá lehet csíptetni.
2011. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nyakkendőm, utálom, és magyarosban is voltunk, álló galléros ingem volt.
2011. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!