Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény borostásan vagy sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény borostásan vagy sima arccal?

Figyelt kérdés
Általában meghagyja a borostáját csak amikor az már kezd átmenni szakállba, akkor vágja le, de akkor is csak a nullás géppel. Most lesz az esküvőnk, de a fényképek miatt elgondolkoztunk, jobb lenne e megborotválkozni. De az olyan furcsa lenne, sosem szokott olyan lenni. Szerintetek?
2011. aug. 2. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

A saját esküvődre képes lennél elmenni borostával?! :O

Ezt ugye nem mondod komolyan? O.o

2011. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azt mondom, hogy ha borostásan szoktad meg és jól is áll neki a borosta, akkor nem is engedném neki, hogy megborotválkozzon. Vannak pasik akiknek annyira jól áll, hogy borotválkozva már nem is tetszik. :) Az én páromnak muszáj lesz borotválkozni, mert neki egy cseppet se áll jól.
2011. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

én is azt mondom, hogy borostával szokta meg mindenki, hát maradjon is úgy nyugodtan az esküvőn is.

Egyáltalán nem hat igénytelenül, apunak is volt egy ideig, anya mindig nyírta neki, meg megigazította, semmi kivetnivaló nincs benne, ha szépen rendben van:)


SOK BOLDOGSÁGOT!!!:)


23N

2011. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én imádom a borostás pasikat! Férjemnek is mindig könyörgök, hogy ne vágja le:) Úgyhogy egyértelműen maradjon, sármos és szexi a borosta, biztosan jól fog mutatni!
2011. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én a menyasszony vagyok, és köszi a válaszokat meg a jókívánságot :-)

hát igen, én is azt mondtam neki, hogy sose szokta magát borotválni, nagyon furcsa lenne ha nem lenne borostája, ráadásul nagyon szépen nő neki, olyan "körszakáll" alakban, és nagyon szép fekete színű

2011. aug. 2. 08:05
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

igen van akinek jól áll, mert van borostája, de sajnos mivel ezis divat lett, sokan a foltos bakatollakat is meghagyják és az valami nevetséges.

(27f - borostával)

2011. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan típus, akinek jól áll a borosta, le ne vágja csak a fényképek kedvéért! Miért lenne ciki akár 10-20-30 év múlva is, ha csinos, sármos, ÁPOLT(!) férfi?

A sógorom pl. a 70-es évek elején nősült, huszonévesen, természetesen vállig érő hajjal :=) Most megmosolyogjuk, de csak azért, mert vagy húsz éve olyan kopasz lett, mint egy biliárdgolyó, legalább a fényképek bizonyítják, hogy egykor még neki is volt haja :=)

2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is nagyon jól áll a borosta. Nem is borotválkozott meg az esküvőnkre. Anyósomon kívül mindenkinek tetszett. A fotós kifejezetten dicsérte!:)
2011. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Maradjon olyan amilyen. Az én férjem is sokszor borostás, nincs ezzel semmi gond, dob a sármon (:

Amúgy emlékszem gimnáziumban mindig volt egy lány aki osztályfényképezéskor levette a szemüvegét. Csak a fénykép miatt pedig amúgy soha szóval az nagyon mű megoldás lenne.

2011. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az én vőlegényemnek szakálla van, olyan hosszú, rokker gyermek, viszont az esküvőre szépen megigazítja. A borostával addig nincs bajom, amíg nem 1 cm hosszú, az már nem tetszik, viszont van, akinek nagyon jól áll:) ha nektek így tetszik, ne változtassatok rajta, később nem fogtok szívesen nézni a képekre :D sok boldogságot!
2011. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!