Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nyakkendőtű fontos része a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyakkendőtű fontos része a vőlegény és az após ruhájának az esküvőn?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az esküvő és valami hasznos ajándékot szeretnék adni mindkettejüknek karácsonyra. Igazából nem tudom, pontosan mire való a nyakkendőtű, csak gondolom hogy azért egy táncolós lagziban nem árt, ha nyakkendőtűvel rögzítve van a nyakkendő, ugye?

Vagy nem feltétlen kell a nyakkendőre nekik ilyesmi?

Nem vagyunk nagyon kiöltözősek, nincs tapasztalatom és ha olyat veszek nekik, ami nem fontos, nem biztos hogy örülnek majd, meg én se akarom kidobni a pénzt, mert nem túl olcsó az ilyesmi.

Szóval a kérdésem lényege, hogy a nyakkendőtű fontos-e ilyen alkalomra a vőlegénynek és az apósnak?


2011. dec. 18. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem


kivéve ha nagyon flancolós lesz

2011. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarunk flancolni, a kaját is a rokonok készítik és a felszolgálásban is ők segítenek.
2011. dec. 18. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csokornyakkendőt visel egy férfi,akkor azért van nyakkendőtű,hogy a nyakkendőt az inghez rögzítse. Így az nem csúszik félre. Nem kell feltétlen drágának lennie.

Olyant vegyél,amin nincs ékkő, akkor nem kerül sokba. Pl. egy sima ezüst sem drága.

2011. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2500 körül jó árban van?
2011. dec. 18. 18:11
 5/17 anonim válasza:
8%
Nyakkendőtű nélkül nincs esküvő!
2011. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én párom a lagzin le is vette a nyakkendőjét, mert a munkahelyén kötelező viselet, így a gályarabszolgaság jut róla eszébe. :) Szerintem nem fontos, de ha fent hagyják a nyakkendőt, akkor praktikus.
2011. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Amúgy mi a gyakoribb, a csokornyakkendő vagy a másik?

Még fogalmam sincs a vőlegények öltözetéről (a menyasszonyi ruhám már meg is van:), viszont rohamosan közeleg a karácsony és arra szánnám a nyakkendőtűt.

2011. dec. 18. 18:22
 8/17 anonim válasza:
11%
A legfontosabb darabja az esküvőnek! Mindenképpen vegyél nekik!
2011. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csokornyakkendőt csak szmokinghoz szoktak felvenni és ahhoz csak az illik.
2011. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
18:11 és 18:40 csak ironizált, ugye?
2011. dec. 18. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!