Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámenjek vagy ne? Már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek vagy ne? Már 3 éve együtt vagyunk, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A pasimnak van egy lakása meg egy 10 éves autója.100ezret keres/hó.El akar venni.Amúgy nagyon rendes de hát mit akar ilyen csórón.Legalább BMW-je lenne,meg legalább balatoni nyaralója a lakás mellé?Meg azt akarja h takarítsak és főzzek is.Na ne már.
2009. máj. 11. 15:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
És Te mit dolgozol? Mennyit keresel? Mekkora lakásod van? Milyen autód van? Van-e nyaralód? Gondolom bejárónőd az a minimum, hogy van.
2009. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdekelne , hogy te mivel járulnál hozzá a közös életetekhez.hm?Mert ha te milliomos vagy, BMW-d van legalább, az is csak idei gyártmány, balatoni nyaralód és legalább egy saját házad, akkor nincs miről beszélni, nem a te szinted a párod.Ellenkező esetben meg örülj, hogy ilyen aggyal valaki el akar venni.
2009. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
ha így gondolkodsz akkor semmi féle képpen ne menny hozzá, mert nem érdemel meg! Az a pasi akinek meg ettől több van az meg soha sem fog elvenni!
2009. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A házasság előtt nem baj,ha valaki gondolkodik azon,hogy megtudnak-e élni,főleg,ha majd gyerek is lesz.

De:sok házasság van ,ahol sem kocsi,sem nyaraló nincs, még lakás sem,albérletben laknak,de szeretik egymást, és jól vannak együtt.

Hiába van akármennyi pénz,attól még nem lesz jó egy házasság.

Az pedig,hogy szeretek-e valakit, vagy sem, nem akarat kérdése!

2009. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem tegnap este kérték meg a kezem 4 év után igent mondtam pedig albérletbe lakunk,és nem 100 ezret csak 75öt keres a vőlegényem,de szeretem és ez számít és akkor is minden hónapba meglep valamivel,pedig együtt élünk...ez számít nem az hogy mennyi a lóvé,van e ház autó!ja és a Balatonon lakunk így nekem balatoni nyaraló sem kell,te tuti mereszted a valagad és abba akarod beletenni amiért más keményen megdolgozott,ha igaz a kérdés remélem váltasz és lapátra kerülsz a gazdagabb csávó miatt....szánalmas vagy!
2009. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
te full full idióta vagy! Vagy szerelemből vagy érdekből házasodsz. Amit írt az egyik válaszoló, hogy bele sem szeretne csóró paliba...hát én azt gondolom, hogy a szívnek nem lehet megmondani, kihez húzzon. Nem mondhatod azt neki, hogy figyelj már, csak a pénzesebb pasik iránt érezz valamit. Én személy szerint ki nem állhatom az ilyen felszínes libákat.
2009. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasása után kapásból mondom: ne.

És akkor még a magyarázatot nem is láttam!

De aki ezen a fórumon, idegenektől érdeklődik, hogy igen vagy sem, az nem szerelmes még csak nem is szeret.

NEM!

2009. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat en egy tok jot rohogtem.

Ugyan az vagy mint a parom uncsitesojanak a baratnoje.Detto.A pasi kemenyen dolgozik a csaj pedig otthon ul a pasi hazaba mar 4 eve es az egyik bagot szivja a masik utan es meg csak 18 eves.

Egyetertek azokkal a valaszolokkal akik a te anyagi dolgaidat firtattak.Te mit vinnel ebbe a hazassagba?Ha csak a lyukas seggedet akkor tenyleg nem tudom mit kepzelsz magadrol.Szerintem aki igy gondolkodik az nem is szereti a pasijat es igy nincs ertelme a hazassagnak.

Tudod az en ferjemnek csak kocsija volt es eleg jo keresete amikor hozzamentem de meg most is alberletbe lakunk.kulfoldre jottunk h az epitkezesre penzt tudjunk keresni.Es egyre jobbak most mar az anyagiak...

Egy baratnom is ugyanakkor ment ferjhez egy gazdag hapsihoz.Jott a gazdasagi valsag es most szinte semmijuk nem maradt,valnak.

Szoval nem minden az anyagi...sot.

Szerintem szalj egy kicsit magadba,de az teny h te meg nem vagy erett egy hazassagra.

Ami a fozest-sutest illeti,megis mit gondoltal?Hazajon a pasid faradtan aztan meg o fog neki allni fozni?Nem fogsz belehalni a fozesbe,csinaljuk egy paran mar jo par eve.

Te egy elkenyesztetett liba vagy.

Es nagyon-nagyon sajnalom ezt a szegeny pasit.Hagyd ott mert fog talalni olyat aki megbecsuli ilyen "csoron" is.

Kulonben a kerdes sztem is kamu,meg csak fel sem huztam magam rajta.

2009. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora kamu :-D Nem hiszem el, hogy ha valaki szeret valakit, akkor ezek komoly problémát jelentenek :-D Ki vagy te ilyen igényekkel, a First Lady? :-D Áh, kamu...
2009. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenen vacilál az egy csóró kis k...va....ha tanulnál tudnál jó vállalkozást csinálni esetleg és nem kéne a pasidtól függeni............rohadt kis r...banc vagy..
2009. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!