Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámenjek vagy ne? Már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek vagy ne? Már 3 éve együtt vagyunk, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A pasimnak van egy lakása meg egy 10 éves autója.100ezret keres/hó.El akar venni.Amúgy nagyon rendes de hát mit akar ilyen csórón.Legalább BMW-je lenne,meg legalább balatoni nyaralója a lakás mellé?Meg azt akarja h takarítsak és főzzek is.Na ne már.
2009. máj. 11. 15:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, nem hiszem el, hogy ennyien bedőltetek ennek a kérdésnek ...
2009. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld a férjemnek 15 éves kocsija van, 150 ezret keres nincs nyaralónk, de van egy 10 milliós hitelünk, és boldogan takaritom a saját kis házikónkat és emellett nevelema közös gyermekünket és a férjemet minden este meleg vacsival várom haza. A legnagyobb boldogságban élünk és nem nélkülözünk.


Te mit tudsz felmutatni, ha a pasival szemben ilyen elvárásaid vannak. félmillás fizetetés, min. egy vadiúj Merci, saját lakás, természetesen bejárónővel? Ha ezek megvannak Neked, akkor várj hasonlókat a pasitól. Gondolom egyik sincs és egy elkényeztetett kis liba vagy, akinek soha semmiért nem kellett megdolgozni és mindent a segge alá tettek. Szánalmas vagy.

De ha neked a vagyon jelenti a boldogságot akkor a másikat válaszd, mert a mostanit nagyon sajnálom és nem érdemel meg téged. Csak aztán ne csodálkozz, ha lóvé dögivel lesz, de boldogság nuku és pár év múlva elvált nő leszel és a pasi egy fityinget nem hagy rád válás után, mert Te semmit nem tudál felmutatni.

2009. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem bővítsd ki határaidat külföldre :)) Egy arab sejk feleségének lenni mégiscsak a nonplus ultra :) Akkor se pénzre , se lakhatásra nem lenne gondod :)) Ja és nem kell főzni, takarítani :)

2009. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu kérdés:D te egy rohadt pi..a vagy!!!Ha megtudnád a pasid,nem is érdemli meg.Na és én volt pasim sem volt gazdag..nem a pénz lényeg..és,hogy mi van neki még..stb. szívedre kell hallgatni,hogy szeretsz..és nem pénz után szaglászni..te egy pénzéhes csóró vagy és semmi nem elég neked...pfff szánalmas vagy!
2009. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, késve kapcsoltam. Nem kell bántani szegényt, nem tehet róla...

Csak az a kérdésem, hogy mi tarthatott 3 évig össze benneteket?

Baba, ha hozzámész, átok leszel neki, csak ezt még nem tudja szegény srác.

Ha a gazdaghoz mész hozzá, csakis a csini pofiddal, meg egyszál bőrönddel, akkora jóféle kitartottak útját járod, ami fájdalom és megaláztatás, de ott legalább nem kell mosogatni.

Bármelyiket is választod, valamit neked is adni kell.


15.03-nak - igen, mindenki más. Nekem is mindent megadtak a szüleim, de arra is megtanítottak, hogy ami igazán lényeges, az nem a pénztárcában van. 2x annyit keresek, mint a párom, de a lényeg az, hogy ugyanazt akarjuk. Szülei a semmiből jöttek, együtt egy birodalmat építettek fel. Ez az együttműködés pénztárcafüggetlen.

2009. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

NA ne má!!!

Nehogy elhigyjétek,hogy ez egy komoly kérdés..!!

Valami idióta kis tizenéves sz.. unatkozott,és megpróbált felhúzni titeket!

És ahogy olvastam a válaszokat,van akit sikerült is...:)

Egy rossz vicc!

2009. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A k*rva anyád!
2009. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

attól függ jól akarsz-e férjhez menni

(azaz anyagi szempontból)


vagy ahhoz, akit szeretsz

2010. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!