Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre a babákat sem illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre a babákat sem illik fehérbe öltöztetni, vagy rájuk ez nem vonatkozik?

Figyelt kérdés

Nem ismerem pontosan az idevágó szokást, illemszabályt.

7 hós lányomnak van egy fehér kordruhácskája, néhány rózsaszínű hímzett virág díszíti. Vihetem ebben az unokatesóm esküvőjére?

Én felvehetek a halványzöld kosztümömhöz fehér blúzt?


2009. ápr. 28. 13:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Nyugodtan viheted histózen még kibaba :P rájuk nem vonatkozik :D
2009. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, egy csecsemő nagyon szép benne és nem ciki. Te is nyugodtan vehetsz fehér blúzt ha a kosztümöd más szinű.
2009. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. További szép napot nektek!
2009. ápr. 28. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátran viheted abban!
2009. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, ez a szabály csak felnőttekre vonatkozik :)
2009. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A csecsemők MINDEN illemszabály alól mentesülnek.
2009. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan öltöztesd így a lányodat, nagyon szép lesz ebben a ruhában, esküvőre illő viheted benne persze.

Aki szerint nem annak elmentek otthonról... szép kis ruha.

Fehér vagy rózsaszín cipőt adhatsz rá, esetleg pirosat ha nincs más.


Nem tudom milyen árnyalatú pontosan a kosztüm, de ha nem találsz jobbat felveheted, lehet jól néz ki. Nem tudom pontosan elképzelni, de szerintem felveheted, nem lesz gond.

2009. ápr. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsónak:

A kosztümöm halvány nádzöld árnyalatú (nem élénk, hanem pasztellszín), a nadrágrésze élrevasalt, egyenes szabású, enyhén bő szárral. A kabátrésze karcsúsított zakó fazonú, csípőig ér.

Fehér blúzt és szintén fehér cipőt+táskát vennék fel hozzá.

Mellben erősebb vagyok a szoptatás miatt mint korábban, és kezdek kifogyni az alkalmi ruháimból, ez a fehér meg még jó rám... és most nem szeretnék új felsőt vásárolni magamnak.

Közben végeztem egy kis közvélemén-kutatást a rokonság körében, és több nőrokon is fehér blúzban lesz, úgyhogy nem fogok kilógni.

2009. ápr. 29. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!