Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ilyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ilyen esküvői szerkóhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 18:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/119 anonim ***** válasza:
90%

jaj ha lesz egy kis időm még sajnálni foglak :D

az én kedvenc tárgyam is a töri lett volna annak idején ha ilyen tanárt kapok az tuti :D

nagyon helyes vagy, megnéznélek nem csak profilból is, nem teszel fel még képet a nagy napról?

2011. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/119 A kérdező kommentje:
A lehető legkínosabb szitukat éltem át. Pl. amikor leejtettem a krétát, és az osztálynak háttal lehajoltam a feszes farmergatyómban, a lányok olyan beszólásokat mondtak, hogy majd elsüllyedtem szégyenemben és zavaromban ...
2011. szept. 8. 19:28
 53/119 anonim ***** válasza:
81%
akkor tessék osztogatni az egyeseket érte :D
2011. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/119 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, tényleg, de egyrészt nem vagyok annyira nagy szám, másrészt pedig leginkább a ruhánkról akartam véleményt kérni. Amikor ugyanis a tantestületben megmutattuk a fényképeket, minden kolléga lefikázta a ruhánkat, fel voltak háborodva, hogy lehetett ilyenben esküdni. És nagyon köszönöm, hogy kaptam megnyugtató válaszokat.
2011. szept. 8. 19:32
 55/119 anonim ***** válasza:
84%
budapesten éltek?
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/119 anonim ***** válasza:
100%
igen, meg is nyugodhatsz, sztem illik hozzátok, fiatalos, vagány :D igaz, nem megszokott, de ettől klassz, h be mertétek vállalni!
2011. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/119 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.. :)

Adnék Neked egy kéretlen tanácsot:

Mikor 11-es gimis voltam, új testnevelő tanárt kaptunk. 24 éves, kegyetlen jóképű tanár volt. Elkövetett pár hibát, ami az állásába került.. Nem részletezem.

NE BARÁTKOZZ A DIÁKOKKAL!

2011. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/119 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten élünk, egy vidéki kisvárosban tanítunk. A dolog pikantériája az, hogy ez a suli szinte már családi vállalkozás, na jó, ez vicc, de amúgy ott tanít a feleségem bátyjának az özvegye, a feleségem unokatestvére és annak a felesége is. Mind aranyosak, kivéve az özvegy sógornőmet, aki elég megsavanyodott asszony, de sok tragédia érte, mit várhatnánk tőle?
2011. szept. 8. 19:38
 59/119 A kérdező kommentje:
Ráadásul az özvegy sógornőm valaha a magyartanárom volt, akkor még gyönyörű, életvidám asszony, most meg - a rokonom lett - egy örökösen feketében járó, folyton a temetőt bújó, korán őszült hölgy lett belőle.
2011. szept. 8. 19:40
 60/119 anonim ***** válasza:
58%
Ó hát akik azt írták, hogy fogyjon a menyasszony, meg hízzon a vőlegény, biztos tökéletesek!
2011. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!