Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek meddig várjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak, hogy elvegyen?

Figyelt kérdés
éve vagyunk együtt,5 éves lesz a lányunk. 3 éve kérdezgetem,hogy nem kéne még egybekelni? Lóvénk lenne rá,a barátog már nyaggatnak minket,szeretnék egy jó bulit és hivatalosan is összekötni az életünket. Akárhányszor felhozom,terel. Jó,majd összeírjuk a vendégeket...persze,ha a lányunk nagyobb lesz..stb. Lassan meghal az anyukája és szerintem ő is nyugodtabb lenne.Kezdem unni...Szeretem,de meddig kerülgeti az elkerülhetetlent?Adjak neki egy határidőt és tartsam ahhoz magam?
2011. aug. 3. 00:24
1 2 3
 11/21 napietus ***** válasza:
100%
ja, meg aki annyira nagyon fél az elkötelezősétől, az nem akar gyereket. sőt, össze sem költözik senkivel, ugyanis az élettársi vagyonközösség megszűntetése ill. elszámolás és osztozkodás durvább procedúra, mint a válás.
2011. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb, ha megkérdezi mit szeretnél a születésnapodra, karácsonyra, stb., kérd azt, hogy vegyen el végre feleségül.
2011. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
3 észrevétel: Az első,hogy nagyon sokáig röhögtem a barátnőimen,mikor álmodozgattak,milyen lagzijuk lesz. Nem gondoltam,hogy egyszer nekem is megjön a kedvem. A második,hogy tényleg nagyon klassz a kislányunk,mai ésszel hegyre szülném őket,olyan édes(ek).A harmadik,meg jót kuncogtam az utolsón.:)
2011. aug. 3. 01:47
 14/21 anonim válasza:
100%
Ha terel a párod, nincs szándékában elvenni.Szerintem ha nem szerelemből vesz el, akkor már rég megette a fene!Kikényszeríteni nem érdemes. Ilyenkor a "tiltakozó" fél szabadságot akar magának megtartani, de jobb ha tudatod vele, ez mindkettőtöknek ugyanazt a szabadságot jelenti!
2011. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek bármilyen papírnál jobban összeköt. De ha feleség akarsz lenni, akkor lehet kéttanús esküvő a szűk családdal és esetleg vendéglőben ebéddel, vacsorával, nekünk ez volt, mert nem volt pénzünk és a frász kitör a felhajtástól. Lehet, a párod is a nagy szervezést, banzájt nem akarja? Ha egyébként szeret bulizni, nem kell hagyományos lagzit tartani, legyen olyan, amilyet ti akartok, nincsenek szabályok!
2011. aug. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki, hogy te teljesítetted az ő kérését, a babát, most ő jön az esküvővel...

mondd meg neki, hogy neked ez fontos..

2011. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként szeretitek egymást, emiatt nehogy szétmenjetek.

A házasság intézményét egyébként ne azért preferáljátok, mert mások azt mondják, vagy a társadalmi elvárásoknak meg akartok felelni. A házasság akkor kell, amikor a felek ezt maguk akarják.

Viszont tényleg meg kellene próbálnod a lelkére beszélni. Vagy esetleg úgy, hogy ha egy ismerős, akiben megbízik, elmagyarázná neki, hogy ez mennyire fontos neked.

2011. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

OFF: napietus.blog.hu, ez már régóta bennem van: az elméleted az együttélés és az esküvő kapcsolatáról egy szóval: baromság. és álatlánosítás. azért, mert te így csináltad, még nem biztos, hogy a legtöbb pasi akkor veszi el csak a nőjét ha az "érdeke", mert csak utána kap meg bizonyos dolgokat ami férjként neki "jár"?!

nem pont az az együttélés lényege hogy megismerjük egymást, és egymás minden hülyeségét? amíg el nem vesz másképp kell viselkednem, miután meg elvett, bizonyos plusz szolgáltatásokat kell nyújtanom, mert így már jár neki, eddig meg ugye nem járt neki. engem inkább ha csak emiatt venne el a barátom, inkább el se vegyen. ha egy pár házasodni akar, akkor házasodni fog, a körülmények nem számítanak. ha az egyik fél nem akar, vagy ódzkodik, akkor lehet gyártani az idióta elméleteket, hogy ó, biztosan ez meg az az oka.


kérdező: mit értesz az alatt hogy tartod magad egy bizonyos határidőhöz? ha nem vesz el X.hó X.éig, akkor fogod a gyereket és lelépsz?

én amúgy tuti nem erőltetném ezt a dolgot, de ha neked ez ennyire fontos, hogy erővel is kiakarod húzni belőle, akkor csináld azt, hogy tényleg összeírod a vendéglistát, és elcitálod egy étterembe hogy jó lesz-e helyszínnek. két lehetőség van: vagy lelkesedik érte, csak a kezdő lökést kellett neki megadni, vagy pedig kibújik a szög a zsákból, és bevallja, hogy nem akar elvenni.

2011. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
én is házasság párti vagyok. én is úgy gondolom, hogy ha akinek csak egy db papír, aláírhatná nyugodtan a másik nyogodalma érdekében. Viszont szerintem meg pont az a dedó, hogy azért elhagyni, mert nem veszi el. igen, én is szeretnék férjhez menni, ez minden álmom, de ha már van egy gyerekem, egy jól működő kapcsolatom, miért hagyjam el??? Istenem, utána meg jön a sírás, hogy jaj, mert az a szemét apja nem akart elvenni, és egyedül vagyok... és nem fizet a r..adék... miért fizetne? szerintem a mai világban luxus, hogy ilyenért elhagyja az ember a párját, akivel 8 éve együtt van és még gyereket is nevelnek. Igen, rossz, szomorú és biztos, hogy fájdalmas is, de ha viszont minden más téren jól működik, akkor ez legyen a legnagyobb gond. Hozzátenném és ismételném, én is házasságpárti vagyok. Viszont ma már divat, hogy mindenért azt a tanácsot adják, hogy hagyja el. ezt talán az előtt kellett volna, mielőtt megszületett a gyerek... és utána jön majd a kérdés: Szerintetek 5 éves kislánnyal van még esélyem a boldogságra? Értem, hogy rossz, de gondold végig, mi a rosszabb...
2011. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem beszélgessetek erről komolyan. Találj megfelelő helyet és időt, amikor nem tud kitérni. Kérdezd meg, hogy miért nem akarja. Lehet, hogy fél valamitől. Például a felhajtástól, vagy a válástól. Kössetek házassági szerződést, ha ez megnyugtatja.
2011. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!