Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek meddig várjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak, hogy elvegyen?

Figyelt kérdés
éve vagyunk együtt,5 éves lesz a lányunk. 3 éve kérdezgetem,hogy nem kéne még egybekelni? Lóvénk lenne rá,a barátog már nyaggatnak minket,szeretnék egy jó bulit és hivatalosan is összekötni az életünket. Akárhányszor felhozom,terel. Jó,majd összeírjuk a vendégeket...persze,ha a lányunk nagyobb lesz..stb. Lassan meghal az anyukája és szerintem ő is nyugodtabb lenne.Kezdem unni...Szeretem,de meddig kerülgeti az elkerülhetetlent?Adjak neki egy határidőt és tartsam ahhoz magam?
2011. aug. 3. 00:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tehát 8 éve..
2011. aug. 3. 00:31
 2/21 napietus ***** válasza:
83%
ez a pasi soha nem fog Téged elvenni. bocs, de mivel már évek óta kvázi felesége vagy, ez nem érdeke.
2011. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
akkor nem bohóckodunk tovább.Kicsit elegem van,hogy nem akar boldoggá tenni.Én meg nem akartam babát,de ő nagyon szeretett volna. Nem mintha ez lett volna a világ legjobb dolga,de én is csak akkor jöttem rá mikor bennevoltam.
2011. aug. 3. 00:36
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha szereted és minden redben, akkor mostmár legyen inkább így jó. Egy nyamvadt papírért kockáztatod a kapcsolatod és hogy a lányod az apja mellett lehessen? Vagy lehet, hogy ki tudnád kényszeríteni az esküvőt egy határidővel, de addig annyit veszekednétek, hogy messze nem az a szép tervezgetős időszaki lenne, mint kéne.

A kislányod szerintem nagyobb garancia arra, hogy melletted akarja leélni az életét, mint egy esküvő. A gyereket nem lehet visszacsinálni.

2011. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 napietus ***** válasza:
82%

mi most tervezünk gyereket, 2 éve vagyunk házasok. már előtte szeretett volna a fárjem, én azt mondtam "hogy lehetne nekem gyerekem, ha még férjem sincs?" vette a lapot, 2 hónapra rá megkérte a kezem.


ezt csak azért írtam le, mert ha mindent megadsz neki, amit egy feleség megad, akkor semmi motivációja nincs, hogy elvegyen. ezzel nem azt akarom mondani, hogy te szúrtad el, sok nő elköveti ezt a hibát, mert szeretik a pasijukat és bíznak benne.


egy utolsó esélyt azért még adj neki. kérdezd meg, elvesz, vagy hozzámehetsz máshoz? szóval ha nem, akkor induljon, ne rontsa az esélyeidet :) ezt olyan félkomolyan mondd, ne legyen belőle veszekedés, de értse.

2011. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kéne menekülnie a dolog elől. És ráadásul tök megbízhetó ember,nem is egy olyan macsó,aki húde ragaszkodik a legényléthez.Ezért mérgel.Kössz a válaszokat.Bár nem tudom,szóval maradjak veszteg és ha elvesz,örüljek,ha nem meg így jártam...:/
2011. aug. 3. 00:44
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nem egy nyamvadt papír fogja megváltani a világot. Ismerősömék 17 éve vannak együtt és nincsenek összeházasodva. Azt mondták, hogy felesleges így is szeretik egymást. És igazuk van, pedig a lányuk lassan 16 éves lesz.

2011. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Emberek! Sok nő attól érzi magát biztonságban ha ffi nyilatkozik, HIVATALOSAN. Ha neki ez kell a boldogsághoz, hiába jöttök a nyamvadt papírral. Egy ffi aki tudja, h a párja szeretné, ha elvenné, de nem hajlandó erre...hm miért is???- az gyerek ide vagy oda fél elköteleződni! Szánalmas az ilyen hapsi, ha csak egy nyamvadt papír nyugodtan aláírhatja, nem fáj az neki, míg a másiknak fáj a hiánya.

Szerintem is ott szúrtad el, h szültél neki, nem szülnék senkinek, amíg nem vesz el, ez a minimum. Ez azonban már történelem. Én adnék neki egy határidőt. Unokatesóm is ezt csinálta, hapsi nem vette el, elhagyta. Csúnyán hangzik főleg egy gyerekkel, de ne vicceljünk már, hol vagyunk a dedóban?

2011. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

vannak olyan emberek (pl én pedig lány vagyok) akit frusztrál a gondolat hogy valakivel összekössék magukat szerződéssel amit nehéz felbontani ha akarna is. lehet nem is akarná, de maga a tudat, hogy onnantol elvesztette a szabad döntés lehetőségét. így veled marad mert akar de tudja magában hogy mehetne ha akarna. ez néhány embernek fontos. én tudni akarom, hogy azért vagyok valakivel mert én igy akarom, nem azért mert össze vagyunk kötve. plusz engem egy lagzi gondolata is rémiszt, lehet rosszul vagyok összerakva, nekem az egyáltalán nem lenne jo buli. szerintem ne tedd tönkre a kapcsolatotokat ezzel.

elvileg énis házasságpárti vagyok mert az úgy helyes, de egyszerüen nem mindenki alkalmas rá lelkileg sajnos.

2011. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: de ott a másik fele, h nem mindenki alkalmas arra, h házasság NÉLKÜL éljen, van akinek ez teszi tönkre az életét, akkor most mindig az engedjen aki házasságot akar? V mi a teendő?
2011. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!