Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik kaparóssorsjegyet kértek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kaparóssorsjegyet kértek menyasszonytáncra-lett vele szerencsétek? Valamint hogy működik?

Figyelt kérdés
hogy lehet azt elmondani, hogy nászajándékot nem, inkább az árát, és hogy a menyasszonytánc sorsjegyes? én eddig azt hittem, ez két külön dolog...:S
2011. máj. 23. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt! Semmi különös, amikor vittük a meghívót, akkor mondtuk! Mi kb. 40 ezret kapartunk össze. De nem is az volt a lénye,hanem maga a kaparás. Rengeteget nevettünk közbe!

A nászajándékos dolog meg olyan, hogy általában mindenki megkérdezi,hogy mit kértek. Akkor lehet mondani, hogy mivel már együtt laktok, kecó berendezve, ezért inkább pénzt!

2011. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyik ismerőstől kaptunk, 25 fb-ot, annyit nyertünk kb, amennyit ráköltött:)


Menyasszonytáncnál simán el kell mondani, h sorsjegyért lehet táncolni.

2011. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ezt nem nagyon illik h megmondod h mit szeretnél.

én legalábbis csak néznék ha vki meghívna az esküvőjére és h ne adjon nászajándékot csak pénzt.. elég fura lenne, lehet nemis mennék el.

amugy a sorsjegyes ötlet viszont jó.

2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nálunk ez a módi, mindenki megkérdezi, aki nem tudja magától, hogy mit adjon...az egész rokonság tudja, hogy Angliába költözünk, ergo ki tudja találni, hogy nem tudunk elvinni 3 kávéfőzőt, meg 4 étkészletet...aki meg megkérdezi, megmondjuk, hogy inkább csak az ajándék árát kérjük. ennyi


VISZONT

a menyecsketánc és a nászajándék két külön dolog? ahol legutoljára voltam, ott menyecsketáncnál adtuk a borítékokat...akkor most?

2011. máj. 23. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Két külön dolog.

Nálunk volt nászajándék, a menyasszonytánc pedig puszira ment.

2011. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!