Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában voltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában voltatok a polgári esküvőtökön?

Figyelt kérdés
kösszi előre is a válaszokat!
2009. márc. 11. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
rendes fehér menyasszonyi ruhában.
2009. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Rendes fekete menyasszonyi ruhában voltam... :P

De tényleg, ez nem vicc: egy gyönyörű antracitszürke estélyi ruhában voltam, fekete mintával és fekete fátyollal. Amikor elmondtam a választásomat, szinte senki nem akart eljönni az esküvőre, aztán meg sorra kérték tőlem kölcsön bálokra! :)

2009. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
hát ez a fekete menyasszonyi azért nagyon "bizar" és extravagáns.mit gyászoltál a lányságodat? ez volt a vicc.a kérdezonek annyit, hogy a polgárin valóban mindegy mit viselsz, ha lesz még "templomi" is, mert a "habos" ruháról nem beszélnélek le az egy orok emlék és azt késobb már nem veheted fel.
2009. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Magát minősíti, aki lepontozott... Fekete ruhás menyasszony vagyok. Már miért ne lehetne egy menyasszony fekete ruhában? Ha a kedves lepontozó tudná, hogy a menyasszonyok Magyarországon csak a századforduló óta öltöznek fehérbe, előtte feketében esküdtek (eldugottabb helyeken még később is, pl. nálunk, ahol a negyvenes években is feketében esküdtek a menyasszonyok, vagy elég csak megnézni a torockói népviseletet, ahol a mai napig fekete a menyasszony ruhája). Ugyanígy évszázados hagyomány ebben az országban a fejér gyász, kis falvakban idős néniket még mindig lehet látni fehér gyászban a férjük halála után. A fekete gyász is nyugati mintára terjedt el hazánkban a múlt századfordulón. Tessék már tanulni egy kicsit, mielőtt a lefelé mutató kézre kattintasz! Egyébként meg mi nem hasznos abban, ha konkrétan leírom, hogy nézett ki a menyasszonyi ruhám? Hiszen ez volt a kérdés, kérem szépen: "milyen ruhában voltatok a polgári esküvőtökön"!

Csak buta és korlátolt emberek ítélkeznek úgy, hogy nem is ismerik a válaszadót, vagy a saját népének néprajzát.

2009. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
most már csak azt írd meg, hol milyen falvakban van még /vagy volt/ a "fejér gyász", mert érdekel a néprajz és szeretném tudni.
2009. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Menyasszonyiba, mivel aznap volt az egyházi, meg a lagzi is...
2009. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem most lesz hétvégén, és fekete-fehér nadrágkosztümbe leszek(csak 8-an leszünk)
2010. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!