Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megfizethető Pécsi vagy Pécs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfizethető Pécsi vagy Pécs környéki fotós?

Figyelt kérdés

Kértem már legalább 6 fotóstól árajánlatot, annyira drágán dolgoznak, hogy nem igaz...

Egy polgári elötti fotózást 50-80e-ért vállalnak el.

Ajánlatott tett egy-két pesti is, van aki 35e-ért vállal beállított fotózást plusz polgárit, és nagyon szépen dolgozik, de hát pesti...

Nem tudtok ilyen fotóst pécsen? Aki olcsón dolgozik?

Ismerősök is ajánlottak gyakorló fiatal fotósokat, de ők is 50e-ért csinálnák meg csak a beállított képeket és ez csak maga a munkájuk, ebben se előhívott kép nincs, semmi.

Segítsetek légyszi, nagyon kétségbe vagyok esve hogy nem lesz megörökítve az esküvőnk... :(


2011. máj. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

keress rájuk fészbúkon:

Nagy Máté

[link]

ő szentlőrinci, csak épp fenn van pesten, de szokott hazajönni

Sörényi Róbert

[link]

2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyébként én is fotózok, csak sajnos az iskolát még nem volt pénzem kifizetni. ha érdekel, pár természetfotót, pillanatképet tudok küldeni.
2011. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!
2011. máj. 4. 07:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, nagyon ügyes. Megkérdeztem, elvállalná. Képeit is meg tudod nézni, meg írhatsz is neki:

info@cristiandina.com

2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nála próbálkoztam és még csak annyit sem hogy vissza írt volna. Pedig ismerősöm.
2011. máj. 5. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én őt is ajánlom:

[link]

Osztálytársam volt, szenvedélyes fotós és megvan a képesítése is.

Remélem sikerül találni megfelelőt! Sok boldogságot!

2011. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Márk Mirkó, pécsi

google-ba beírod a nevét, a harmadik honlap az övé lesz.


(markmirko pont hu)

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!