Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsi-baranyai-környékbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi-baranyai-környékbeli fotós jó áron?

Figyelt kérdés

Van már egy ajánlatom, 60E Ft mindennel együtt (benzin stb.) csak Debrecen melletti a fotós.

Ilyen 50-60 körül szeretnék itt Pécsett vagy a környéken fotóst találni, aki reggeltől estig velünk lenne, papír és elektronikus úton is megkapnánk a fotókat, papíron 100db körül, összesen olyan 2000-2500 kép készülne.


2011. okt. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

[link]


Kocsmár Gábor pécsi fotós és isteni képeket csinálnak a feleségével közösen.

nekem is ő volt a fotósom és sógornőmék is őt választották. Nagyon egyedi képeket készítenek és videoznak is, és olcsók is a jelenlegi tarifát nem tudom. annak idején a kiválasztott képekért kellett fizetni.

2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmár Gábor fotózta unokatesómék esküvőjét-lagziját.

Az a véleményem, hogy elég érdekesen állnak hozzá a munkához.

Meg volt beszélve a helyszín, de nem volt felkészülve arra, hogy esetlegesen esik az eső. Ezért az esküvő napján délelőtt a fotózásnál rohangált, mint pók a falon...


A csokordobás és a koszorúslányka virágszórása nincs általuk megörökítve, mert a szertartás után zsupsz be a kocsiba és elhajtottak a lagzi színhelyére, a násznépet meg otthagyták, és nagyon sok fontos, emlékezetes pillanat csak a rokonok által lett megörökítve.


Van egy ismerősöm de ő 100.000-ért vállalja.

2011. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem pont ne azon spórolj ami örökre megmarad emlékbe.

ennyi pénzért Pécs környékén nem fogsz találni úgy hogy a papírképek is benne vannak az árban. Én tegnap egyeztettem a leendő fotósunkkal és jó pár pécsi/környéki fotóst végigjártam. A képek vagy túl világosak vagy olyanok mintha én csináltam volna őket. Igen ilyet találni az általad megjelölt árban.

A mi fotósunk 150ezerért csinálja de ebben az árban benne van 3db 20oldalas fotókönyv, több képből összeválogatott üdvözlőkártyák, dvdn retusálva a képek, 25 perces minivideo.

Gyönyörű munkái vannak. Igen szerintünk is rengeteg, mi mindenen spórolunk de úgy gondoltunk pont ezen nem kéne.

Ha találsz az általad megjelölt árban jó fotóst kérlek jelezd mert akkor én is váltok :D:D

Sok boldogságot :)

2011. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok amúgy egyik ismerősöm fotóz esküvőt is cristiandina.com oldalon nézelődhetsz, nekem nem nyerte meg a tetszésemet de kinek a pap kinek a papné :D
2011. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!