Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megyek! De hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megyek! De hogy oldjam meg a gyürüt?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a kismama aki nem rég irta,hogy 23-hetes és férjhez megy hófehér ruhában.most jelentkeztünk be nem kell semit fizetni csak 2000-ft azért mert beadom a kérelmet,hogy hamarabb ösze adjanak igy van kb 2 hét vagy 3.ha szeretnénk asztali disz akkor nekünk kell vinni ez tök jó,ha szeretnénk gyergyagyújtást akkor a gyergyát is vinni kell.nem lesz menyasszonyi ruhám inkább varatok a tesommal valami fehér anyagbol ő fog sminkelni és csinálni a hajam.Csak a gyürüvel van gáz arra legalább várni kell 1-hónapot de nekünk nincs ennyi időnk.most.hogyan tovább?????????
2009. márc. 3. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Nem velem leveleztél privát?

Az az ötletem támadt, hogy vegyetek sima ezüst karikagyűrűt, nem olyan drága és mindenki azt fogja hinni, hogy fehérarany. Már egészen szépeket is lehet kapni és utána is hordhatjátok.

2009. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Ja!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!

2009. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Járj utána jobban, több helyen érdeklődj. Én is így tettem tavaly, és találtam egy helyet ahol 3nap volt a munkaidő. 4 nap lett belőle, mert közbejött a hétvége :) Debrecen, Batthyányi utca.
2009. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem is nézz szét, mert itt nálunk is van olyan ékszerész, aki gyorsabban pár nap alatt megcsinálja a gyűrűt. Lehet kicsit drágább, de megéri.

vagy vannak olyanok amiket már ott meg is lehet venni, ha jó mind a kettőtökre a méret. Nézd meg azokat is hátha van olyan ami tetszene.

De az ezüst gyűrűs megoldás is jónak hangzik.

2009. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor m vettük a gyűrűinket 4 éve, akkor bementünk az üzletbe, lemérték az ujjunkat és már adták is oda a gyűrűket, mert volt mindenféle méretből. Járjatok utána, biztos van olyan üzlet, ahol rögtön el is hozhatjátok. Sima, minta nélküli karikagyűrűből biztos találtok, ha az megfelel.
2009. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én szegedi vagyok és sándorfalván megyek férjhez.Itt aranyosak és hétköznap is lehet házasodni.köszönöm az ötleteket
2009. márc. 3. 12:37
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként menyibe kerülnek a gyürük????????????de nekem a sima egyszerű tetszik
2009. márc. 3. 12:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is szegedi vagyok. Szerintem itt találsz, olyat akinek sima gyűrűje van készen több méretben is. Nézzétek meg, hogy van e olyan ami jó. Amikor mi kerestük 2 éve, akkor egy csomó helyen voltunk és több ékszerésznek is volt készlete sima gyűrűből. És azokat akár azonnal is elvihetitek. Nem tudom mennyi lehet, de szerintem olyan kb 5-6 ezer gramm áron mozoghat. Nekünk a két gyűrű 10,5 g és 60 ezer volt, de mi csináltattuk és van belegravírozva is.

2009. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt sürgős, tudtunk volna várni a gyűrűkre, mert az esküvőt csak később tartottuk. De olyan boltban vettünk, ahol az adott fajtából több férfi és női méret is volt. Így azonnal tudtunk próbálgatni és vihettük is.

Én árat nem merek neked írni, mert ez 5 évvel ezelőtt volt, azóta gondolom változtak is az árak.

Sok boldogságot kívánok!

2009. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Az első vagyok. Félreértettelek, mert azt hittem úgy rendeltétek, mert nekünk is várni kellet 1 hónapot, de lett volna olyan is amit azonnal vihettünk volna, mert volt méret. Valóban van olyan üzlet ahol van készleten minden méret. Ha meg neked a sima egyszerű tetszik akkor azt pár napon belül az ujjadra szűkítik, vagy bővítik, ha éppen nincs a méretedben és gyorsan kell.
2009. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!