Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan válasszak az itallal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak az itallal kapcsolatban? Hogyan jövünk ki jobban?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a legjobb, ha mi vihetnénk a rövidet, de ha nem akkor az a jobb, ha italcsomagot kérünk (mennyi lenne a reális ár), vagy fogyasztás után számolnánk el?

kb. 130fő (20-25 gyerek, 50 fő barátok, nincs sok idős)


2011. ápr. 5. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

leginkább úgy, hogy mindenkinek jusson és olcsó legyen

Mégis milyen választ lehet erre a kérdésre adni?

2011. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
gyerekzsúr?? vagy mire gondoltál?
2011. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha az esküvő kategóriában van, szerintem jó eséllyel meg lehet tippelni, mire gondolt.
2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

bakker.. :D

nem is figyeltem!!

bocsi :)

2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
fogyasztás utáni elszámolás.szerintem az reálisabb mintha megveszel egy x mennyiséget.de ha nem tehetitek meg, akkor italcsomag, bár kétlem hogy egy 130 fős "banda" annyit iszik mint a gödény! :)
2011. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
elég legyen és a lehető legolcsóbb....
2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csomag,ha az korlátlan fogyasztást takar..Nekünk felnőttenként 11ezer volt a vacsi,italcsomaggal együtt,tehát külön nem tudom,de olyan 4-5 ezer körül(ebben rövidek,borok,sörök,üdítők,tehát minden benne volt)

Ha a fogyasztást számolja,szerintem akkor is kijön minimum ekkora összeg,ha csak belegondolsz mennyibe kerül pl egy jobb minőségű feles egy étteremben,egy esküvő alatt meg kb sörből is elfogy annyi,hogy "kitöltse" az összeget...

2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
15.06,bocsi,de nem hiszem,hogy szerveztél már étteremben esküvőt..Mert az lehet,hogy alkoholt,csak a barátok isznak(ők általában sokat),de a nagyik és a gyerekek üdítőből betermelnek kb. annyit,hogy megérje a csomag...
2011. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én italcsomagot kérnék. Sok étterem veri át a párt az utólagos elszámolással!


Reális árat nem tudok mondani jelenleg, azt tudom csak, hogy nekünk 6 éve volt 100 fős lagzink, és kb. 100.000 volt az italfogyasztás, tehát fejenként egy ezres.

2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a fogyasztás alapján nem nyerő. minket lehuztak,mert az étterembe lehetett venni cigit is,ás kartonszámra kérték a mi számlánkra a vendégek :S
2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!