Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 80 fős lagzit kb mennyiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80 fős lagzit kb mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Részletesen érdekelne mi mennyibe kerül. Min lehet spórolni? Nem akarok semmi extrát, rongyrázást, csak szimplán férjhezmenni szeretnék. Olyanok válaszát várom, akiknek már volt esküvőjük, vagy épp most szervezik! Köszönöm!
2011. márc. 31. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2006-ban volt tesóm esküvője.Kaja,üdítő,alkohol:minden volt BŐVEN!!!Maradt is rendesen,mindenkinek pakolni is(egy héten keresztül mulattunk,volt legény-leány búcsú egyben(40fő)Az eküvő180fő.Akkor mondták 7000.-al számoljunk/fő.Mi 10000.-al számoltunk.Viszonyításnak írtam le mindezt.

Persze kérdés,hogy sátras-e vagy éttermi mert van különbség.

2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13:26-os vagyok:Bocsi 2005-ben volt.És a 10000.-/fő-ban benne van minden a sátor a hűtőkocsik a zenészek a pinszérek meg persze a kaja pia.Nekünk akkor kb 1,5M volt de mondom fullos volt és bőséges.Ha pontosabb választ szeretnél írj privit utána járok.
2011. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most szervezgetem,és olyan millából kijön.

ruhámat varrattatom,cipő kínai,templomi nem lesz, polgári a lagzi helyszínén.

ital csak az alap:üdítő,sör,bor,pálinka...ha valaki extrát akar pl whiskey...akkor menjen a pulthoz :P

2011. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
250.,300ezer kb. 2 évvel ezelőtt volt a keresztapáméknak az esküvője..ennyit fizettünk, úgy, hogy senki sem maradt éhen, volt egy csomó kaja.. :)
2011. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!