Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 17 évesen miért vágyom (jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen miért vágyom (jól működő) házasságra, és babá (k) ról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem a 17:07 nek van igaza :D ( 17:07)
2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen én is nagyon vágytam rá... Most 23 múltam, és végre teljesül is :)
2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta kezdtem el vágyni rá, hogy összekerültünk a mostani barátnőmmel (valamivel több, mint két éve), de nekünk is még várni kell rá pár évet, mert egyenlőre egyetem:) 19/F
2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Normális.

17 éves korom óta vágyom gyermek-gyermekekre 100 %-osan.

De még nem teljesülhet.


No comment miért,de szerintem mindenki kitalálja,hogy a piszkos anyagiak.


20/N

2011. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is 17éves vagyok több mint 2 éve vagyok együtt a párommal és nagyon szívesen hozzámennék és szeretnék babát is
2011. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Azt elfelejtettem leírni hogy menyasszony vagyok már :)

2011. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én 20 éves vagyok,3 éve vagyunk együtt a párommal,és én is vágyom már ezekre évek óta,de tudom,h még soká teljesülhetnek:( fiatal anyuka akarok lenni,és szerintem ahogy manapság kitolódott az első szülés ideje,az leszek,még akkor is,ha csak 25 évesen vághatok bele a családalapításba:):(

az én anyukám 21 évesen szült engem,de akkor már férjnél volt,vettek önerőből(szülői segítség nélkül) egy házat,amit felújítottak(mai napig itt élünk),és dolgozott előtte 2 évet....én fősulira járok,az alapképzést 2013ban fejezem be,utána még min.1 évet dolgoznom kell,h kapjak majd GYEDet,és akkor még ki tudja,mikor költözhetek el itthonról...:S:(

van olyan általános iskolai osztálytársam,aki 16 évesen otthagyta a sulit,és szült egy gyereket,h legyen,aki szereti őt(mert az anyukája meghalt,az apja még kiskorában elhagyta őket)-azóta szült még egyet,egy olyan link srácnak,h az hihetetlen!tönkre tette az életét,pedig jó gimibe járt,tovább tanulhatott volna ő is,de most segélyen él:S

nem szabad még engednek az érzésnek,tanulj,dolgozz és ha van egy kis élettapasztalatod,lakásod,valamennyi pénzed,akkor szülj 3 gyereket,és élj boldog házasságban,azt kívánom!:)

2011. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tanulságos. Köszi!
2011. márc. 9. 18:50
 19/20 anonim ***** válasza:
ne akarjatok fiatalom babat.en 20 eves nő vagyok,van egy gyonyoru szep 14 honapos kisfiam.nagy felelosseg egy gyerek,kulon elet,onallosag.en mar tapasztalom.bar nem banom hogy szultem,de hidd el raertek.elotted az elet,a bulik stb.igaz engem mar nem erdekel a szorakozas,de ha csaladod lesz,nincs csavargas.gondolj bele.meg egy gyereket fel kell nevelni,nem csak egy jatek,mit felredobsz.en 17 evesen nem vagytam csaladra,eltem az eletem,buliztam,stb.most van itt az en idom.mosok,fozok,takaritok,gyereket nevelek.te ezt akarod?
2011. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mukodnek a hormonok. Kosd le magad valamivel amig teljesen felnosz es revbe ersz.

Engem ez nem erdekelt es sokaig nem is akartam gyereket csak keson. Kesobb is a hormonok mukodnek ;0)

2011. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!