Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 17 évesen miért vágyom (jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen miért vágyom (jól működő) házasságra, és babá (k) ról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Mert dolgoznak az ösztönök és a hormonok:) Nyugi normális :)
2011. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
17 évesen mindenki erre vágyik. Aztán egy ideig nem, és később megint. Ez normális. :)
2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 8. 17:05
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát mindenki nem vágyik erre, én pl nem vágyom még most se, pedig már 20 éves vagyok. Valószínűleg a biztonságérzet miatt vágysz erre, hogy legyél már "megállapodva", legyen egy férjed, akivel úgy gondolod, hogy örökre együtt leszel, meg stb, szóval szerintem stabilitásra, biztonságra vágysz.
2011. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha nő vagy akkor azér mer valszeg normális vagy és nem olyan mint a többi k*rva
2011. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen, nő vagyok :)
2011. márc. 8. 17:08
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is így voltam,bár nálam fiatalabban kezdődött,azt hiszem kb. úgy 14 évesen. Most már van egy két hónapos kislányom,szóval beteljesült minden vágyam.:) Persze még szeretnék testvért is Neki.

23N

2011. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
aranyosak vagytok :)
2011. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ó de jó :)
2011. márc. 8. 17:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Detto, én is ugyanígy érzek. :D (18 vagyok), de baba előbb még inkább egyetem, de amúgy utána bármikor... :D És azt hiszem picit igaza van a 17:06-nak, bár ez csak egy apró ok a sok közül. Igazándiból én már eléggé unom, h 18 évesen még mindig csak gimis vagyok, sőt... még jövőre is az leszek. (5éves). Anyum 19 évesen férjhez ment, 20 évesen szült... tök jól bevált náluk. Én is szívesen férjhez mennék már, a babát meg mondjuk egyetem után... :) amúgy ez az egész családalapítósdi nagyon kitolódott az utóbbi években. Régen nem így volt... Tudom, ennek több oka is van, most ebbe nem megyek bele, de én szívesen maradnék a "régi" rendszernél. :D
2011. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!