Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ez a menyasszonyi csokor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a menyasszonyi csokor?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 4. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A gerbera nagyon lerontja a képet. Magában elég lenne csak orchidea, esetleg két színből.
2011. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, a gerbera miatt.
2011. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, esetleg gerbera helyett rózsa?
2011. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Egyáltalán nem esküvői csokorhoz illő. A piros gerebera meg aztán főleg nem..
2011. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, olyan kis tavaszi a gerbera miatt és a színe is jó, mert ez nem piros hanem ciklámen v olyan pink színű és szerintem szép.

Amúgy az orchideának semmi baja nincs az esküvői csokrokban és a víz miatt sem kell aggódni, mivel a rövid száruk kis fiolából nyer vizet és így sokáig bírja.

2011. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, a gerbera is, színek is, minden :)
2011. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, miért számít, hogy mi mit gondolunk róla. Ha ilyet szeretnél, mert NEKED tetszik, legyen ilyen. Magadnak csináltatod vagy a közönségnek?
2011. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg tetszik:) És szerintem a gerbera is szép benne, az alakja is jó. Ne foglalkozz mások véleményével, ha neked tetszik, az a lényeg:)


egy virágkötő

2011. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a gerbera furcsa, talán rószával lehetne helyettesíteni és a fekete bogyokat is kihagynám.
2011. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem is a gerbera miatt nem tetszik. A gerberát meg a szegfűt ki nem állhatom, meg szerintem nem is igazán esküvős virágok. Vagy simán orchidea vagy valami mással,nem gerberával kombinálva jó lenne
2011. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!