Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ez a menyasszonyi csokor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a menyasszonyi csokor?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 4. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép! Gerbera nélkül még szebb lenne.
2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

a fehér az orchidea? vigyázni kell ilyen csokorral, mert ha kiszárad, vagy megtörik az orchidea, akkor nagyon csúnya lesz:(


Én a liliommal jártam így, hogy 3 óra alatt totál elszáradt, madj mikor vízbe raktam a lagzin, akkor újra magához tért. De ahol kicsit összetört, ott barna foltos maradt a virág.


Minél nagyobb fejű egy virág, annál kényesebb esküvői csokorba.

2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, nekem annyira nem tetszik. A gerberát nem igazán szeretem, és ennek a színe sem tetszik.
2011. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a piros virág annyira nem tetszik, de amúgy nem rossz.
2011. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

nekem nem tetszik

gerbera túl átlagos,csak a szekfű lenne snasszabb


a fehér pedig nagyon kényes,nem bir ki több órát,estére csúnya barna lesz ha nem kap folyton vizet


és a szinösszeállitás se tetszik

2011. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szép, bár a gerbera picit talán leviszi az ünnepi jellegét, meg a ruhádtól is függ.
2011. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem a gerberát, de ennek a színe nem illik a csokorba, meg talán maga a virág sem. De nekem ez az orchidea is furi... :S
2011. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem az igazi, bocsi.
2011. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

12:16-os vagyok.

Filóztam, mert nekem annyira hasonlít valamire... És most jöttem rá, hasonlót láttam az egyik temetésen amin voltam, persze az koszorú volt és nagyobb, viszont ott tetszett.

Bocsi... :S

2011. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Bocsi de nekem sem tetszik.Eleve az orchidea annyira különleges és elegáns virág,hogy magába megállja a helyét.A gerbera nem illik hozzá.Ha az orchideát szertnéd abból lehet szépet csinálni,vagy estleg rózsával.Nézegess még neten képeket vannak sokkal kreatívabbak.(amúgy virágkötő vagyok)
2011. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!