Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik ez az esküvői tánc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik ez az esküvői tánc?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó!:)

http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0


2011. febr. 24. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ezjó :D
2011. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már legalább egy éve, hogy először láttam ilyen videót...azóta se tudom eldönteni, hogy tetszik-e :D Sokszor jut eszembe, hogy az ilyenek fognak elválni 1 év múlva...aztán meg az jut eszembe, hogy jó nagy egyetértés, és összhang kell egy párnál ahhoz, hogy mindketten emellett döntsenek, ezek tuti együtt maradnak, és az egész életük vicces lesz :D Szóval nem tudom...az biztos, hogy ha nekem az lesz a férjem, akivel most együtt vagyok, akkor ilyenünk nem lesz...őt erre nem lehet rávenni :D:D:D

Ja és CSAK akkor tud jól elsülni a poén, ha mindkét fél hihetetlenül jó táncos, nem tűnik megkoreografáltnak se, teljesen spontán a hatása...


Ezt láttad már?: http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0

és ennek a válás verziója (ami szerintem ezerszer jobb lett, mint az esküvő :D):

http://www.youtube.com/watch?v=zbr2ao86ww0&feature=related

2011. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 öregvarázsló válasza:

A korral valóban lépést kell tartani. De ennyire?

A szertartást szerintem tiszteletben kéne tartani.

Vagy a bulit egy semleges helyen kell megrendezni.

2011. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem peldaul nagyon tetszik.HA ez nekem eskuvo elott eszembe jutott volna...:).Igaz azert metallicaval bevonulni a templomba,szerintem nem is engedelyeztek volna:)Szerintem ez sem rosszabb mint meztelenul eskudni,vagy sajat nemeddel eskudni.Nagyon szuper.
2011. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga a tánc nem rossz, de szerintem nem illő a menyasszonyi ruhához...
2011. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, tetszik, szerintem is nagyon jó! Ritkán látni ennyire "profi" esküvőtáncot. Ha valaki belefog egy ilyenbe, akkor tényleg csinálja legalább így, mert az erőltetett, sutácska mozdulatok annyira szánalmasak és megmosolyogtatók.

Az előbb linkelt templomi bevonuláshoz hozzátenném: bizonyára amerikai, mi más lenne:) Ismerősőmnek szerenccséltette a sors megadni, hogy több alkalommal látogatott Amerikába rokonokhoz. Keresztény hívő emberek lévén, pláne karácsonykor, több alkalmommal voltak templomban. Mesélte, hogy össze nem lehet hasonlítani az ottani misét az ittenivel. Ott a pap nagyon közvetlen, a hívőket név szerint ismeri, mise alatt is humorizált, nevetgéltek, ha valami nagyobb tetszést nyert, akkor tapsoltak is, visszaválaszoltak, énekeltek. Ezt a filmet is így nézzük, ez nem itthon készült.

2011. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!