Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokott nektek vőlegényetek/fé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott nektek vőlegényetek/férjetek kedveskedni bármivel?

Figyelt kérdés
Akár hét közben akár hétvégén megszokott lepni néha vmivel párotok?Ha nem titok mivel/mikkel?
2011. febr. 9. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem még nem a vőlegényem, de 1,5 éve vagyunk együtt, és szokott hozni, csokit, nasit, minden hónapfordulónkra kapok egy szál rózsát, megmaszíroz, ha nála vagyok főz nekem, ha nálunk vagyunk beágyaz, míg én az arcom mosom, szóval nagyon kedves és figyelmes velem.
2011. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Régebben időnként (2-3 hetente) vittem a páromnak virágcsokrot, csináltam gyertyafényes fürdőt, stb. De rövidesen úgy éreztem, nem érdekelte, nem értékelte. Talán megszokta, talán ez is kevés volt... Nem tudom, de ma már nemigen töröm magam ilyenekkel. Ha nem értékelik, nem erőltetem, nem csinálok magamból hülyét.

35 F

2011. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel a név- és szülinapokat eléggé lazán vesszük. Idén leszünk 30 éves házasok, de még ezt az évfordulót sem ünnepeltük meg eddig soha. Talán majd az idén. Karácsonykor eddig mindig volt valamilyen meglepetés, idén ez is elmaradt, mert a fogorvosomnak ment a megtakarított pénzünk nagy része. Ebből következik, hogy hétköznapi ajándékokkal pláne nem halmoz el. Ez az ismeretségünk kezdetétől van így. Viszont mikor itthon van reggelente a kávét mindig az ágyba hozza, sokszor pedig főz is helyettem. Nem mondom, hogy nem esne jól nekem is néha egy-egy apró meglepetés, de ő ilyen, valószínű erre otthon sem látott példát annak idején.
2011. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éve kedveskedik a férjem.Nem tud úgy hazajönni, hogy ne hozna valamit, egy csokit, egy szál virágot, de kaptam már "csak úgy" autót, külföldi hosszú hétvégét, stb.Óv, félt, éjszaka takargat, ha olyan kedve van, még főz is, egyszóval szeret.
2011. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

minden vackot hazahord, amivel azt gondolja, hogy örömet szerezhet. ezek általában giccses kis plüssök, amikről tudja, h utálom őket :D mintha direkt bosszantana :D


elvisz bevásárolni, vesz nekem kaját

péntek éjfél körül mindig kitalálja, h menjünk fel a normafára :D

nyáladzó üzeneteket írogat a post it-re, és váratlan helyekre ragasztja a lakásban kb mindenhol. :D

2011. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hihihi....
2011. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!