Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokott nektek vőlegényetek/fé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott nektek vőlegényetek/férjetek kedveskedni bármivel?

Figyelt kérdés
Akár hét közben akár hétvégén megszokott lepni néha vmivel párotok?Ha nem titok mivel/mikkel?
2011. febr. 9. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző. Azt mondja, ha kell valami, szóljak :)

Még a szülinapom is rendszeresen elfelejti. De mit csináljak, ő ilyen. Attól még tudom, hogy szeret, mert kimutatja száz más módon, csak ez az oldala kicsit bugos :)

2011. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Vacsit főz ha később érek haza

Igazodik hozzám időben,igy hoz-visz melóba (ő rugamas munkaidős,én 8-4)

megmasziroz

csinál nyugtatóteát

ha reggel még álmos vagyok,akkor ő készit reggelit

napközben sms-ket,emaileket irogat (pedig pár órával később jön értem)

vesz nekem csokit

magától kitalálja hogy ugorjunk el wellnesezni hétvégén (100km-re van nagyonjó elfogadható áron)

de ami maig napig meglep és legjobb hogy sok év után is jobban bújik hozzám mint egy tini szerelmes...

2011. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam kapni édességet, még virágot is időnként, pedig már 4 éve együtt vagyunk és két éve házasok. Olyan is volt, hogy ahol nap közben járt, látott egy szép virágot, azt lefotózta a telefonjával és elküldte nekem MMS-ben. :) Ennek pl. nagyon örültem!
2011. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem még soha nem felejtette el egyetlen születés vagy névnapomat sem. Néha kapok egy-egy szál rózsát, vagy valami helyes haszontalanságot. Ha elutazik, akkor mindig hoz valami "vásárfiát", csokit vagy valami apróságot, utoljára egy pici plüssmacit kaptam. Most már a kisfiúnknak is hoz meglepetést, pedig még pocakban van. :)

Minden nap kimutatja a szeretetét irántunk és ez viszont is így van. :) Odafigyelünk egymásra, jó házasság a mienk.

2011. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
és a te vőlegényed/férjed kedves kérdező?
2011. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi 3éve vagyunk együtt.Igen,néha-néha kapok egy hétköznap csokit,meglep vmivel sokszor.
2011. febr. 9. 08:23
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem hoz a piacról gyümölcsöt, néha vesz csokit (évente egyszer), szüli, névnap... egyszer nem adott semmit, kivertem a raplit, azóta mindig nagyon figyelmes és mindenfélével megajándékoz.

Virág ritkán jár. Hétvégén időnként csinál reggelit.

Nem jellemző, inkább én kedveskedek. Ellenben a boltban meg én szoktam pakolni a bevásárlókosárba dolgokat:)

2011. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha elém jön a munkahelyemre, amikor pihenőnapos. (Bár, már sokkal közelebb költözött a munkahelyem telephelye, így kb. 3 perc alatt hazaérek gyalog, úgyhogy ide még nem jött elém.:-D)

Napközben mi is SMS-ezünk, telefonálgatunk. Van, hogy csak annyit írunk, hogy "Szeretlek".

Apróbb, pénzért megvehető ajándékok inkább régebben fordultak elő (plüss egérke, macika hűtőmágnes, CD)

2011. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyertyafényes vacsival vár, ha sokáig dolgozok

Virágot magától csak ünnepekre vesz, azért szólnom kell

Bújik, simogat

Segít a háztartásban

Programokat talál ki (mozi, rendezvény, színház, stb.)

2011. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Főz, amikor tudja hogy sok a dolgom(titokban)

Simogatja a lábamat.

Felhozza az aksit.

Drága ajándékokat vesz a napomra.

Minden lehető alkalomra hoz valami csoki vagy effélét.

Megveszi, amiről észreveszi, hoyg hiányzik a háztartásból.

Elvisz ide-oda. Ahová én szeretek menni.

Kávét hoz az ágyba, és vasárnap pálinkát.

Nem szekálja a macskát, mert tudja, hogy azt utálom:)

Feldíszíti adentkor az erkélyt.

Megjavítja, mit összetörtem.

2011. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!