Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél az esküvőd elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél az esküvőd elött pár héttel?

Figyelt kérdés
bántalmazna a völegényed? ráadásul ugy,h a füled mögött egy domb is nött volna az ütéseitöl???
2011. febr. 8. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nincs, hogy megérdemli!Ha szeretek valakit, és vele akarom leélni az életemet,akkor eszembe se jut megverni. Akármilyen nehéz is lesz, de ott kell hagyni.Nem szabad hozzámenni, gyereket szülni!
2011. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Hívd fel a NANE-t és a segítségüket kérd. De szerintem ennek a kapcsolatnak már vége, nehogy hozzá menj ha nem akarod az egész életedet rettegésben tölteni!
2011. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Én azt mondom ne hívogass senkit, a szennyes kiteregetése nem elegáns dolog. Rendezd a vőlegényeddel a helyzetet. Nem írtad le, így csak Te tudhatod mennyi ideje vagytok együtt, mi mindenen ment már végig a kapcsolatotok, mennyire elmélyült a szerelmetek. Szerintem a legjobb házasságban is előfordul ilyesmi, de neked kell mérlegelned. Nálunk is volt már ilyen hirtelen indulatból elkövetett ütés mindkettőnk részéről, de megbeszéltük. Én szeretem a párom és ő is szeret engem, ezért csak nevettünk a dolgon. De hát 10 év, az 10 év. :-)
2011. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

"a legjobb házasságban is előfordul ilyesmi"

Szerintem meg nem és bocs, egy normális házasságban ilyen nem fordul elő, akármennyire is hihetetlen neked. A szennyest meg igenis ki kell teregetni, ha arról van szó. Aki meg tud ütni egy nőt (legyen akármi az oka) nem férfi, az összes szeretetem elszállna irányába, ilyen szinten egy embert megalázni, netán fájdalmat okozni neki nem szabad. Én abban a pillanatban elköltöznék tőle és lemondanék minden esküvővel kapcsolatos herce-hurcát. Szerintem fel is jelenteném. Nem tudnék rá tovább páromként nézni.

Ha van eszed nem mész hozzá, a következőt majd azért kapod, mert nem ízlett a leves, aztán jön a harmadik, stb....de nem az utolsó volt, ha vele maradsz.

2011. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Otthagyod és lefújod az egész esküvőt.
2011. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

"szennyes kiteregetése nem elegáns dolog"


A NANE anonim, azaz nem kell a neved megmondanod...


Milyen mentalitás ez már, hogy "nem elegáns" segítséget kérni, úristen!!!!! Persze, a nő tűrjön, mi?! Tájékoztatlak, kedves válaszadó, a kék foltok sem elegánsak.


És attól, hogy a Te kapcsolatodban van valami, amiről a lelked mélyén talán Te is tudod, hogy nem normális,ne állítsd be úgy,hogy mindenhol így van,mert nincs így.

2011. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem Ti túl sok krimit néztek! Mindenki osztja itt az észt, de úgy ítélkezni, hogy nem tudjuk az előzményeket kicsit felelőtlenség! Nem tudjuk milyen a kapcsolatuk, régóta élnek e együtt, nem tudjuk van e közös gyermekük, nem tudjuk megtörtént e ez korábban, illetve az incidens után milyen volt a légkör. Egy esküvőt sem pár nap alatt szervez meg az ember, ahhoz is elhatározás kellett, ezért feltételezem évek óta együtt vannak. Nem tudunk mi semmit, de mindjárt azt gondoljuk, hogy szegény szerencsétlen lányt agyon verik, ha nem menekül otthonról, nem kér segítséget. Talán a lány, aki a kérdést feltette is kicsit meggondolatlan volt, először magában kellett volna rendeznie a dolgokat. Lehet, hogy nagyon szerelmes és szereti a fiút, éppen ezért nem tudja mit csináljon, mert ha tudná nem itt kérdezgetné. Kedves válaszadó, ha neki is elszállt volna egy pofontól minden szeretete nem kérdezgetne itt.
2011. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

Ez tényleg nincs így, hogy a legjobb házasságban is előfordul. Nekünk is vannak rosszabb napjaink, az mindenhol van, de nem bántalmazzuk egymást.

Nincs valami program, ahol kontrolálni tudják a haragját ?

Mert még el sem kezdtétek a nagybetűset, de már ez a helyzet, ez így elég nehézkes hosszú éveknek tűnik elébenézni.

Szóval mit tennék ? Utánajárnék ennek a harag elűző programnak, beszélnék vele sokat, hogy mit, miért, hogyan, és szépen eldönteném, hogy szerintem tudunk e működni. És ha nem, akkor nem.

2011. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még több hét van az esküvőig, de a múlt hónapban csúnyán kiabáltam a menyasszonyommal.


Egyszerűen nagyon felbosszantott egy nehéz napon. (levezettem neki tételesen egy tényt, és többedszerre is csak ellentmondott)

Fel akartam rázni kicsit, hogy eszméljen.

Már megbántam.

Bocsánatot kértem, megbeszéltük.

De eszembe sem jutott volna megütni, vagy tettleg bántalmazni.


Megérteném, ha nem jönne hozzám, ha akkor megütöttem volna.


Sokszor elgondolkodtam már azon a kiborulásomon.


Ti beszéltetek már arról az esetről ???

2011. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy megerdemelte. Atya isten, akit megeroszakolnak az is az o hibaja mert olyan ruhat viselt? Hol elnek egyesek?

A legjobb hazassagokban ez nem fordul elo. Csak a rosszakban.


Ertekeld magad annyira hogy tudd ez nem nromalis es nem kell elfogadni. Szakitsd meg a kapcsolatot, viszlat, johet a kovetkezo. ha megint megut hivj rendort.

8 billio ember el a foldon. Ebbol tobb is van aki pont neked valo es ugy szeret ahogy akarod. Csak meg kell talani. Te meg nem talaltad meg.

2011. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!