Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan képzeled el a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzeled el a saját esküvőd, hogyan szerveznéd meg?

Figyelt kérdés
Minden apró részlet érdekel, a diszités is!
2011. júl. 13. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Két tanú.
2011. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Két tanú, hétköznap, semmi felhajtás
2011. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

mindent hó fehérként szeretnék.Sok virág diszitéssel,gyönyörü fehér selyem menyasszonyi ruha és hosszu fátyol amit gyerekek visznek szintén fehér ruhácskákban.És sok fehér és rózsaszin rózsaszirom.

És ez mind egy tökéletes férfi mellett. :D

2011. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez nálam tényleg csak képzelgés, ugyanis nincsen párkapcsolatom jelenleg...


Na de a képzeletem, 2 féle van:

1. Hófehér menyasszonyi ruha, nagyobb lagzi, mulatás, falusi lagzi. Ezzel kapcsolatban ennyi.

2. Szűk körű, 4 fős esküvő. A szüleimnek ilyen volt (második házasság) és azt mondták életük egyik legjobb napja volt, hiába csak 4-en voltak. Nekem is tetszik ez + anyagilag is jobb megoldás.


Na de már kezdem úgy érezni, hogy nem is annyira fontos nekem az esküvő, csak legyen már olyan aki szeret engem és én is viszont...

2011. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Draug ***** válasza:
76%

Álmomban már láttam magam néhányszor az oltár előtt... az mindig hagyományos templomi esküvő volt. Pedig amúgy jobban vonzana egy szabadtéri esküvő, virág-lufi díszítéssel, napsütéssel, nagy vendégsereggel... mellette pavilonok a lagzihoz :D

21/f

2011. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nagy lagzit szeretnék, templom, vacsora, zene, tánc stb., ahol királylánynak érezhetem magam a nagy abroncsos, habos hófehér ruhámban. :)
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Én megelégednék a számomra tökéletes pasival, akit megtaláltam, csak sajnos nem lehetünk egymásé meg egy egyszerű esküvővel. Előtte azt gondolta, hogy minden hófehér, sok virág, hatalmas fehér, csipkés ruha, minden ami csicsa.
2011. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem elég lenne, ha az a pasi állna mellettem, akit szeretek, imádok mindennél jobban. A többi innentől kezdve nem érdekel, tényleg nem. :)


Egyébként én nem akarnék nagy felhajtást, részemről a legközelebbi barátok lennének ott + azok a rokonok, akikkel ténylegesen tartom a kapcsolatot. Egy egyszerű szertartás elég lenne. Utána egy kis buli az egybegyűlteknek (hagyományos lagzis zene kizárva).

Persze azért szép ruhát szeretnék, valami nem túl csicsás, de mégis szép, fehét menyasszonyi ruhát, ami megy az alakomhoz + piros menyecskeruhát.


Mivel mindezek olyan sokba kerülnek, én inkább a nászútra költeném a több pénzt.

2011. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez sem történhetne meg több okból is, de számomra pont megfelelő lenne:

Bemennénk az anyakönyvvezetőhöz ő meg én. Semmi különleges ruha, csak mi saját valónkban. Az idő borús lenne, esőre állna. Az anyakönyvvezető összeadna minket, és mire kiérnénk az utcára, már esne. Ó megcsókolna, én visszacsókolnék, és egymás kezét megfogva szórakozva, kissé futva, és körbefordulva, keringve elindulnánk valamerre nevetve, mosolyogva és igazi boldogsággal a szívünkben.

2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém már megvolt. Kellemes, hangulatos kis helyen, a kaját mi magunk hoztuk össze a családtagokkal, így nagyon fincsi házikoszt volt és jó házi sütik. Így az esküvő után szűkebb családi és baráti körben tartottunk egy jó kis kajálást, fergeteges bulival. :)
2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!