Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire jó az esküvői csokor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az esküvői csokor?

Figyelt kérdés
Nekem is volt, akartam is hogy legyen, de igazából nem tudtam vele mit kezdeni. Rakosgattam ide oda, meg fogtam a kezemben. A hagyományon kívül van valami szerepe?
2011. febr. 8. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fotózásnál nagyon jól mutat.

Amúgy én sem tudom mi szerepe van.

2011. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan arra, amire az egész szertartás.

Az esküvő maga annyi, hogy igen, igen, aláírás. Az összes többi csak dísz. A csokor egy ezek közül.

2011. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

elvileg amikor már összeadott titeket a pap,utána eldobod és aki elkapja az lesz a következő aki férjhez megy


de ki az a hülye aki eldobja a 20ezres csokrát...

2011. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, de pl azt lehet tudni, hogy honnan jön a fehér ruha, a fátyol, a rizsdobálás, stb.

De a csokor? Mindenki tök természetesnek veszi, hogy van... Lehet, hogy tényleg csak deko..

2011. febr. 8. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

rengetegen eldobják!

Pl. sógornőm volt olyan "hülye", hogy eldobta. Aztán mikor kérdeztem tőle, hogy sajnálja-e, akkor azt mondta, hogy csak kicsit. Mert nem a kukába került, hanem egy szerettéhez!


22L

2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
A vőlegény a házasságkötő terem előtt látja először a menyasszonyt, nagyon tetszik neki, hódolata jeléül átadja a csokrot. Ezt jelképezi. (A menyasszonytánc végén pedig a pénztárcáját:))
2011. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

a házasságkötő terem előtt látja először????

A kikérő előtte szokott lenni, és ott már meglátja a vőlegény a menyasszonyt!

2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Kb. egy mozdulat volt rákeresni a gugliban. Egyébként az esküvői csokrot a férfi ajándékozza a nőnek. Elvileg. Mert most már a menyasszonyok választják maguknak. Naná, hogy így már tényleg semmi szerepe azon kívül, hogy jól mutat a fotókon.

2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kikérő, akkor ott!!!!!!!! :D
2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

A csokordobás nálunk eléggé újkeletű szokás, a '90-es évek végén kezdett el elterjedni nálunk is, amerikából vették át a menyasszonyok a filmek hatására.

Nekem nagyon nem tetszik ez a szokás.

Anyukám és a húga, apám testvérének a felesége is elrakta a csokrát a szekrény tetején van megszárítva.


A csokor épp úgy mint a ruha és a fátyol a menyasszony dísze.

Régen koszorú volt virágból a menyasszony fején.

2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!