Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői fotózást mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői fotózást mikor csináltátok?

Figyelt kérdés
Párom nem szeretne meglátni az esküvő előtt, így csak az esküvő és az vacsi közötti időben van lehetőség. Ti hogy oldottátok meg? Mit csinálnak addig a vendégek (1, másfél óra)
2011. febr. 8. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az esküvő előtt volt, mivel a szertartás 5-kor kezdődött. Utána már nem lett volna olyan világos a kinti fotózáshoz.


De ha mindenképp a kettő között tartjátok a fotózást, akkor a vendégeket a szülők kísérjék a vacsi színhelyére és szolgáljanak fel innivalókat, meg sütiket. Valamint tartsák szóval őket. Esetleg ha olyan helyen van, akkor fel lehetne nekik ajánlani 1-2 szobát, ahol felfrissülhetnek a vendégek addig. (Pl. ha nagyon meleg van, akkor nagyon jól tud jönni.)

2011. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez úgy működik(sok esküvőt láttán, illetve nővéreméknél).H.Elöszőr a házasságkötö teremnél volt a gyülekező és ott találkozott elöszőr a pár, ott látták meg elöszőr egymást esküvői ruhába.Tehát a vendégek oda lettek hívva mondjuk 10 órára és a mennyasszony is oda ment 10-re.Onnan meg már együtt mentek a templomba és a vacsorára.Közben ismerősök fotóztak,illetve a fotós, a vacsora előtt pedig volt a tényleges esküvői fotózás, pózolás, család fotózása stb.
2011. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elöző vagyok, ja a vendégek nézték a fotózést illetve elmentek leülni a vacsihoz, ott ismerkedtek, csipegettek stb.
2011. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Az előző ötlete is nagyon jó.


Nálunk pl azért nem lehetett ezt kivitelezni, mivel más helyen volt a fotózás, mint a vacsi. (Na meg műtermi fotók is készültek.)

2011. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk 4kor kezdődne a templomi, majd fél6kor a polgári az étterem gyönyörű kerthelyiségében. Előbbre semmiképp nem tudjuk tenni!
2011. febr. 8. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a délelőtti időszak jobb lenne a világosság miatt,de ti tudjátok... Mondjuk az se biztos hogy délután a fotós ráér. De bizti szépek lesznek a képek :):) Előre is gratulálok...
2011. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnél anno úgy volt, hogy du. (nem tudom pontosan hánykor) volt a kikérés (vőlegény-menyasszony rokonai a saját rokonuknál gyülekeztek, aztán a vőlegényes háztól átvonultak az a menyasszony házához) aztán polgári, utánna templomi, a vendégek elmentek az étterembe, addig ők fotozkodtak.

A legtöbb lakodalomban ahol voltam ez így volt, "várni" kellett rájuk egy órát kb., a násznép nem unatkozott, a rokonok mindenhol jól elvoltak, beszélgettek, az örömszülők "tartották a frontot", volt kirakva pogácsa és hasonlók rágcsának a vacsiig.

2011. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

13:14 vagyok

Ha kinti képeket is terveztek, valóban jobb lenne az esküvő előtt lerendezni. Az szüleimnek pl. csak műtermi fotójuk van (akkoriban nem volt nagyon divat kint fényképezkedni).

2011. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, h mikor lesz az esküvő. Ha nyár közepén, akkor fényviszonyok szempontjából még jobb is az esküvő után, akkorra már lágyul a fény, sokkal szebb képek készülhetnek. Vendégek szempontjából nem szerencsés annyira, mert ilyenkor mindig az ifjú párt várják, lassan telik az idő. Főleg, h a polgári az étteremben lesz - ha máshol lenne, akkor ti gyorsan leléphetnétek, és amíg az emberek visszaszállingóznak az étterembe és megkeresik a helyüket, addig majdnem végeztek is. Mire kezdenék elunni magukat, addig vissza is érnétek. De így... esetleg szervezzetek vmi programot nekik (pl nyáron egy lovastanyán voltam esküvőn, ott pl lehetett kocsikázni, amíg fényképeszkedtek)
2011. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!