Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt vagy lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt vagy lesz az esküvőtök?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű. Csak mi és a tanúk. Nekem így teljesen tökéletes volt. Egy habos babos buli szó szerint gyerekkorom óta a rémálmom volt. 33N
2011. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém két tanus volt. Én egy sötétkék ruhában voltam, fehér csokrom volt. Utána elmentünk a két tanuval ebédelni, azután haza, bejelenteni a szülőknek.
2011. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Az esküvőmet (ami még jó sokára lesz) én egy angliai kastény parkjában akarom tartani (szertartás a parkban, lagzi a kastélyban). Egyenes szabású, lenge, egyszerű ruhát akarok. A nyitótáncot a kedvenc számomra táncolnánk, a csokrom orchideából lenne. A lagzi ünnepélyes hangnemű lenne, és még véletlenül se lenne vőfély.
2011. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szupeeeer! :) Polgári és templomi is volt, utóbbit nagyon fontosnak éreztem, sikerült pont az ízlésemnek megfelelő ruhát is választanom, és az egész nagyon kellemes hangulatban telt. A lagzit szűk családi és baráti körben tartottuk, talán negyvenen sem voltunk, amit tudott, a család intézett (kaja, süti, miegymás), nagyon nagy buli lett a végére! :)
2011. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazi, vőfélyes, lánykikérős, szülőbúcsúztatós,gyönyörű menyasszonyi ruhás (nem habosbabos,nem hercegnős) menyecsketáncos, boldogságos, 50fős esküvőt szeretnék :)Szűk családdal és barátokkal, reggelig bulizós majd irány a nászút :) Röviden, ennyi :D És jövő júniusban lesz :)
2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szar volt mert bár az én eskövőm volt minden úgy történt ahogy az anyám akarta.De megvolt a hisztiének az ára mert közöltem, hogy akkor nem vagyok hajlandó beleadni pénzt mert ha nincs beleszólásom akkor fizesse ő. Viszont ami nagyon jó volt benne az az, hogy a menyasszonyi ruhámat én és az anyósom vartuk ami tökéletes helyzet volt ahoz, hogy fantasztikusan jó kapcsolat alakult ki köztünk amért hálás vagyok a teremtőnek, mert jobb anyóst keresve sem találhattam volna mint ő.
2011. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Igazi falusi, kikéréssel, menettel, menyasszonytánccal, reggelig tartó családi mulatság, kb. 100 fővel.

Ebbe nőttem fel, nekem ez a normális, hagyományőrző, tisztelő vagyok, és szeretem a szokásainkat nagyon (pl. nincs csokordobás magyar szokások szerint; és a klányok ruhája sem egyforma, mindenki olyat húz amilyet akar, és nem az ara fizeti; a vőlegényt nem az anyja, hanem az első koszorúslány kíséri (esküvőre és a menetben is, esk. után áll a menyasszony mellé), a menyasszonyt nem az apja, hanem az első k.lány párja kíséri; menyasszonytánc van (még esk. ruhában, utána öltöznek át), ahol a vőlegény is táncol, és akkor adják oda az ajándékokat pénzt egyszerre -itt hallottam elöszőr, hogy van külön ajándék az esküvő után, meg még pluszba a tánc, ahol csak a menyasszony/menyecske táncol-).

Modernséget és/vagy fellengzős (galambok, tűzijáték, díszes terem dekor) dolgokat viszont nem szeretem.

2011. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
100%
nagyon jó, fogadás 200, lagzi 85 fős, reggelig tánc, lánykikérés, menyecsketánc stb. egy vadászkastély parkjában volt a polgári, és a kápolnájában a templomi. csak élővirág dekoráció volt (borostyán, fehér rózsa és szellőrózsa). a ruhámat varrattam, az is nagyon szép :)
2011. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ma 21:09 vagyok, azt elfelejtettem, hogy mindenféle gagyi játék nélküli lagzi (tojásgörgetés, kenyérbetáncolás, stb.), mert azokat borzasztónak tartom, természetesen falusi lagzihoz méltóan vőfélyel, aki idősebb, nagy ritkán vállal ilyesmit, és hagyományőrző tánccsoportban tevékenykedik amúgy, tehát vicces baromságok kizárva nála, nagyon szépen beszél, ugyanakkor szórakoztatóan, nem feltétlen rímben, mai vőfélyek már fogalmuk sincs a hagyományokról, csak nyomják a netről betanult viccesnek és szórakoztatónak, hagyományosnak hitt szöveget (ami sztem borzalmas).

Az újmenyecske pénzsöprése, és a lagzi előtti fűrészelés ami a környékünkön már jó rég óta szokás lagziba.

2011. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 napietus ***** válasza:
pénzsöprés meg fűrészelés nálunk is volt. ezen kívül még a tojásgörgetés (erről nem tudtunk, valamelyik zseni unokatesóm találta ki, de jól sült el :) még most is nevetek a dvd-n :D belegörgettem véletlenül a tojást a bélésbe, a férjem próbált segíteni, slicc le, én benyúltam könyékig, mégse találatm :D ráadásul ő nem tudta, hogy főtt tojás, egy frászban volt a nadrágja miatt. annyira jó ezeket visszanézni...)
2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!