Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik ez a ruha, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a ruha, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 17:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek a habos-babos ruhák!

De ez gyönyörű, nem giccses, nem túl habos.

Én biztos ki se tudnám fizetni :(

2011. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Már írtam, hogy tetszik a ruha, de gondoltam zért linkelek még párat, ami nekem tetszik :]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek ezek is, főleg az első, látom neked is tetszenek az ilyen "széles" ruhák.

Köszönöm mindenkinek a választ.

Én nem látom habos-babosnak, pl. ezzel ellentétben: [link] az ilyenektől én például kiütést kapok.

"ha esküvőre kell nagyon nehezen lehetne benne táncolni"

Szerintem a tánccal nem lesz gondom :), ilyen ruhában sem, 15 éve (nép)táncolok (már megszoktam, hogy vigyázni kell vele, mert széles, és pisilni sem lehet úgy mint farmerban; népviseletben egyáltalán nem lehet pisilni illetve sokkal macerásabb /sokszor 10-12 órán át rajtunk van/, ebbe viszont igen), számomra "élvezet" ilyen "nagy" ruhába lenni. Zene, tánc pedig nem lesz olyan mint másoknál újabban (pl. a nyitótánc http://www.youtube.com/watch?v=UuTRBQIvjhk , nyitótáncunk angol keringő lesz, azután pedig lakodalmas és népzene), mert az olyan tánc nem illik egy menyasszonyi ruhához és szerintem nevetségesen néz ki, épp úgy nem lesznek olyan játékok, mint pl. a tojásgörgetés és egyéb obszcén, térdelős "poénok" (amik szerintünk cseppet sem viccesek és nem ilyen ruhákhoz találták ki), annak ellenére, hogy igazi falusi lagzi lesz, kikéréssel, lakodalmas menettel, vőféllyel, hajnalig tánccal. Menyecske ruhának is ilyesmit tervezek, csak ugye nem fehérben.

"megnéztem a videót: nem tetszik a lány haja..szerintem ehhez a ruhához a konty a megfelelőbb, hiszen látszik a vállad..és a kontyba tűzve a fátyol"

Én is inkább valami nagy elegáns kontyot képzeltem el (a hajam kb. hátközépig ér), minden extravagancia nélkül, pl.: [link] [link]

2011. jan. 28. 23:20
 44/47 A kérdező kommentje:
*ebben
2011. jan. 28. 23:22
 45/47 anonim ***** válasza:
Igen tetszenek, csak nagyon széles a csípőm, ezért sajnos nem állna jól :] De egy jó alakú lányon szerintem mesésen állnak :]
2011. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Pont a széles csípő nem akadály ilyen ruhánál (mert takarja), ha vékony a felsőtested (nem nagy a hasad), nagyon jól állhat, de egy kis pocin meg lehet segíteni fűzővel, meg némi evéscsökkentéssel az esküvő előtt. Duciknak is leginkább ilyen szélesebb ruhát ajánlanak (díszítés nélkül).
2011. jan. 29. 11:41
 47/47 anonim válasza:
Nem az én stílusom,de attól függetlenül szép darab.
2011. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!