Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik ez a ruha, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a ruha, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 17:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
75%
17:51-es vagyok..megnéztem a videót: nem tetszik a lány haja..szerintem ehhez a ruhához a konty a megfelelőbb, hiszen látszik a vállad..és a kontyba tűzve a fátyol..hm..nagyon szééééép..ja és a csokor sem tetszik :) szerintem a függő csokor jobban áll ehhez a ruhához. Legalábbis én így képzeltem :)
2011. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

nem tetszik, bocsi.

túldíszített.

2011. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, én nem is szeretem a kis egyszerű menyasszonyi ruhákat, hiszen mikor öltözzön az ember királynőnek, ha nem az esküvőjén? "

Én is 100% így gondolom!:)

2011. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
75%
nekem tetszik :)
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik! Túlságosan (ahogy vki már mondta) "baribabás"!

De persze ez csak egy vélemény. Ha neked ez tetszik, ebbe a ruhába szerettél bele, akkor még a jó atya úristen sem tud lebeszélni róla!!!

Sok boldogságot!

2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, szerintem csodaszép :))))
2011. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon szép, de én nem venném fel. Nekem sokkal jobban tetszenek a letisztult, finomabb darabok.


Ez páldául nagyon hasonló de mégis finomabb szerintem:


[link]


De szerintem ez is szép:):


[link]


Sok boldogságot!:)

2011. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Sütiruha (habos), de nagyon szép szerintem :]
2011. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
ma 19:11 köszi, de nekem ebbe a ruhába pont az tetszik, hogy széles a szoknya része, nálam az az alapfeltétel, én tőlem lehetne sima is, a "fodrai" nem annyira jönnek be, de beleszerettem ebbe a ruhába, szerintem semmivel sem díszesebb, mint az általad belinkelt második ruha csak szélesebb (ott is van rózsa, csipke, hímzés), vagy az átlag ruhák amiket ide belinkelnek pl. [link] . Az A vonalú ruhákat nagyon nem szeretem, arról nem beszélve, hogy az most a sablon fazon, menyasszonyok 90%-a olyan ruhába van és persze pánt nélkül, az első linkes ruha jó, tetszik, de nem húznám fel szerintem. :)
2011. jan. 25. 19:41
 30/47 anonim ***** válasza:
75%

19.11-es vagyok!:)


Akkor nem szóltam:)) Neked kell tudni, én csak magamból indultam ki mert nekem az A vonalú áll nagyon jól és illik a stílusomhoz:)


Mindenesetre annyit hozzá tennék, hogy a Te ruhádhoz nem árt ha magas, vékony lány vagy. Remélem nem érted félre, mert csak tanácsnak szántam.


Mégegyszer nagyon sok boldogságot!:)

2011. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!