Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mentek a hétvégén az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentek a hétvégén az esküvői kiállításra?

Figyelt kérdés
Voltatok tavaly?Megéri elmenni?Ide vagy inkább a sportcsarnokba?
2011. jan. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Megyünk a párommal, hogy megéri e?Nem tudom még nem voltam egyen sem...Igazából csak ötleteket szeretnék "lopni", fotósunk, vőfélyünk, helyszínünk már van...

De ha voltál már mondjuk ruhát próbálni, és találtál olyat ami tetszik és az a szalon kint lesz a kiállításon nagy valószínűséggel olcsóbban tudod kibérelni (próbálni nem hiszem hogy tudsz majd) vagy kedvezménnyel veheted igénybe azokat a szolgáltatókat amiket szeretnél pl. fotós, virágos stb

2011. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is erre gondoltam.Mármint,hogy olcsóbban lehet foglalni bizonyos dolgokat-persze ha helyben,ott fizetsz neki.Én is ötleteket szeretnék gyűjteni.

Azért kérdeztem,mert pl a babás expoban csalódtam.

2011. jan. 11. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs más programod, szerintem menj nyugodtan, legfeljebb nézelődsz egy jót :)

A barátnőmnek mondták hogy nem most bérelje a ruhát, hanem majd a hétvégén mert akkor kb 10% kedvezmény biztos lesz

2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akarom mondani ne most bérelje :)
2011. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)Úgy néz ki,megyünk.
2011. jan. 12. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk, több helyen ígértek ilyen meg olyan akciós lehetőséget csak töltsünk ki ilyen meg ilyen kérdőívet, meg nyereményszelvényt, rajta telszámmal és mail címmel, azóta már megvolt az esküvő augusztusba de még mindig zaklatnak a dekorációval, és egyéb dolgokkal foglalkozó cégek:))mailba, telefonon, amúgy megérte kimenni, mert rengeteg ötletet lehet szerezni. Meg vigyetek egy nagy szatyrot mert nagyon sok helyen adnak prospektusokat, esküvői magazinokat ajándékba stb, mi végig kóstoltuk a sütis standokat is legtöbb helyen van kóstoló , jól is laktunk és az egyik utazási irodánál egy kérdőív kitöltés után megnyertük a nászutunkat is:)
2011. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az esküvőnkön már túl vagyunk, de szerintem érdemes kimenni.

Öteleteket lehet gyújteni, tájékozódni lehet az árakról és akár foglalni is lehet, pl. menyasszonyi ruhát, gyűrűt, nászutat, stb.

2011. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!