Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A hétvégén lesz az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén lesz az esküvőnk. Mit érdemes előre megbeszélni a fotóssal?

Figyelt kérdés

Természetesen árat, helyszínt,mikor kell érkezniük stb. megbeszéltük.

Van még valami, amit érdemes előre tisztázni? Tapasztalatokat várok! Történt valami nálatok, amit utólag bántatok esetleg, hogy nem beszéltétek meg?

Esetleg más esküvői szolgáltatóval? Zenekar, vőfély?


2009. máj. 17. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de sok boldogságot!
2009. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

A fotóssal meg kellett beszélnünk azt is, hogy szeretnénk-e műtermi képeket vagy csak szabadtérit.Sok mindenre oda kell figyelni, de remélhetőleg mindenre felhívták a figyelmeteket az "illetékesek". Minden fontosat írjatok fel, hogy kinek mikor mit kell adni, rucit mikor kell visszavinni,kit mikor kell kifizetni,ilyesmi...

Sok sikert és ne izgulj nagyon: csodálatos nap lesz és minden gördülékenyen fog menni :-)

Sok boldogságot és bőséges gyermekáldást!

2009. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fotóssal leginkább azt kell megbeszélni, hogy digitálisan (CD-n, DVD-n) eredeti minőségben megkapod-e a fotókat...
2009. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve h olyan hagyományos beállítottatakat akartok csak vagy fotóriport jellegűt. Én most láttam a neten h van olyan fotós aki akár az egész lagzin is ott van és érdekes pillanatokat kap el mint egy naplózza az eseményeket. Nekünk a hagyományos volt, most h láttam milyen vicces élettel teli képeket is lehet csinálni biztos ez utóbbit választanám.
2009. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk azokat kérdezte, hogy lesz-e műtermi fotózás, kb. mennyi fekete-fehér és mennyi színes képet akarunk, mennyit akarunk előhívatni belőle, stb. Mi kértük, hogy már az öltözködésemnél is fotózzon, mert jó, ha készül ott is pár profi fotó, nem csak azok,amiket a barátnőim kattintgatnak. Meg nálunk az egész lagzit is fotózni fogja. Azt hallottam, hogy azt úgy hajnal 1ig érdemes kérni,mert utána már nem biztos, hogy olyan fotók készülnek, amit a kedves vendég is szívesen lát (gondolok itt az alkohol hatására):). Csak azt furcsállom, hogy ezt tőletek eddig még nem kérdezte, csak egy héttel az esküvő előtt. A miénk már alaposan kikérdezett minket, pedig csak szeptemberben lesz az esküvő. Sok boldogságot!
2009. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsi, az előző vagyok. Arra még figyeljetek oda, hogy a szabadban fotózkodásnál nehogy benne legyen vmi nem odaillő. Barátnőmék esküvőjén a fotós több ízben belefényképezte a park mögötti cég logóját. Hát nagyon jól nézett ki... Gyönyörű pár, gyönyörű környezet, meg egy műanyagokat gyártó cég jó nagy logója.
2009. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszokat. Igazából mindent megkérdezett, csak nem voltam benne biztos, hogy nem-e van valami extra dolog, amire érdemes odafigyelni és ő nem hívta fel rá a figyelmet!

Köszi mindenkinek!

2009. máj. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!