Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány esküvötök volt és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esküvötök volt és hány évesek vagytok? Vagy ha nem volt miért nem volt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Egy.

31/N

2011. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
egy esküvőm volt. :) 23 éves vagyok.
2011. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy esküvőm volt nemrég. :D 22/L
2011. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

22 éves lány vagyok és még egy sem volt.

Négy éve kapcsolatban élek, ebből több mint hármat élettársi viszonyban. Jó lenne, ha már megkérne a párom. De azt hiszem, ő nem is akar házasodni, hiszen az plusz macera, kényelmesebb neki így.

Az biztos, hogy én nem fogok neki könyörögni. Ha egyszer felhúzom magam a dolgon, akkor lehet elhagyom emiatt. Nem tudom.

2011. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 21:37, 22 éves. Mi 7 év után házasodtunk össze, és 4 éve (egyetem óta) eélünk együtt, ha ez számít vmit. :) A döntés nemkét hét járás után született. :)
2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nekem 2 volt eddig és dilemmázom a 3on. a pasi elvenne de nem tudom a család mit szólna 3.szor is lagzi.a völegényem viszont vidéki neki 1. esküvö ezért nagy banzájt szeretne.
2011. jan. 9. 21:40
 7/25 anonim ***** válasza:
26/N, és 0 db esküvőm volt eddig. Azért nem volt eddig, mert még nem találtam olyan férfit, akihez feleségül mentem volna.
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
én 32 vagyok. ti mit tennétek a helyemben?1 kislányom van 8 évesö szeretne koszoruslány lenni és szereti a párom. és ha csak világos estélyiben lennék az nem tul jó nagy lagzihoz ugye?
2011. jan. 9. 21:48
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig a grafomán 22. :) Bár nincs baromi nagy élettapasztalatom, DE! én nem foglalkoznék senkivel!! Ha szeretitek egymást miért ne házasodjatok össze? Tévedni emberi dolog. Ha mind a ketten szeretitek egymást, én tennék mások véleményére! Én a helyedben egy szolíd, könnyed, romantikus bézs kisestélyibe esküdnék. :)
2011. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
23 éves vagyok,júliusban volt az esküvőnk! Ha ugy érzed,hogy megtaláltad az igazit akkor esküdjetek meg,a párodnak még nem volt és szeretne,ne vedd el tőle ezt az élményt! Szerintem egy világos estélyi tökéletesen megfelel!Szép leszel abban is!
2011. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!