Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágytok arra, hogy legyen...

Vágytok arra, hogy legyen esküvőtök egyszer?

Figyelt kérdés

Én ha látok egy filmet amiben esküvő van, az jut eszembe hogy milyen szép pillanat mikor egymás ujjára húzzák a gyűrűt. Vagy meglátok egy menyasszonyi ruhát, akkor azt gondolom pl, hogy ez milyen szépen mutatna rajtam majd egyszer, vagy az nem tetszik stb.


De mégis ha belegondolok, akkor nem tudom úgy elképzelni magam, ahogy állok fehér ruhában az esketésnél. Kislányként sokszor elgondolkoztam az éppen aktuális szerelmem nevén, hogy XY né leszek. De most furcsállnám.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. márc. 18. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

én ugyanigy voltam vele :) az esküvőm pedig gyönyörű volt :)


és két napja már csak esküvőről álmodom éjszakánként, nemtom ez m it jelenthet o.O

2011. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Sosem vágytam rá, nem akarok feleség lenni. Már ha arra gondolok, hogy esküdnöm kéne, kiráz a hideg, annyira giccs az egész, hogy húúú az a nagy nap, életük legboldogabb napjának mondják egyesek, és akkor ott mindenki néz meg örül meg sírnak... Nem tudom, szerintem undorító az egész. 20n
2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vágyom rá, de megmondom őszintén, nagyon sajnálom rá a pénzt. Ha férjhez megyek, illene lakodalmat tartani, hogy együtt legyen a család, de most komolyan erre költeni? Szóval én imádnám, gyönyörű fehér ruha, örömkönnyek, gyűrű, nameg az a mondat, hogy "amíg a halál el nem választ", csodálatos, de drága.
2011. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam róla sokat, és gyönyörű volt, a nap is úgy sütött, ahogy szerettem volna :D

Megbeszéltük, hogy ha úgy lesz pénz és kedv (meg alakom hozzá), akkor kerek évfordulón, majd a gyerekekkel megismételjük. Fiatalon volt esküvőnk, nem leszek öreg hozzá 10-20 év múlva :P

2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
én bár szeretnék férjhez menni(és fogok is nemsokára) az esküvőről sosem álmodoztam. nekem annyi fontos hogy szép ruhám legyen és a családom közeli barátok ott legyenek és kész. valószínű nekünk csak egy kis vacsorás szűk családi baráti összejövetel lesz, egy jó kis buli a szeretteimmel és még sok pénzbe sem fog kerülni :)
2011. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Sosem akartam férjhez menni..még is megtörtént. Szép volt,de megbántam...
2011. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már volt. Nem különösebben vágytam nagy felhajtásra, azért mégis úgy gondoltam, hogy ez azért az életem egy nagy pillanata, jó lenne kigazdálkodni valami menyasszonyi ruhát, meg egy pár rokonnal, baráttal csinálni egy kis bulit. Ez sikerült is, a vártnál is jobban, bár nem volt egy országra szóló lagzi, csak egy kis szűk körű buli. Nem bántam meg. :)
2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Az csak papír...
2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:56.

A számból vetted ki a szót! Ugyanígy vagyok vele!

Lakodalmat nem szeretnék,mert feleslegesnek tartanám meghívni olyan rokonokat,akiket illik.(A menyasszonytánc nem az én világom egyébként se,nem is tudok táncolni és nem is szeretek.)

Egy polgári esküvőt szeretnék délután és utána egy kis eszem-iszom valahol.De nem ebéd,nem vacsora,hanem sütik,italok.Szóval inkább ilyen összejövetel szerűnek tudnám elképzelni.

De esküvőt nagyon szeretnék! Csak ne kerülne ennyibe...

2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én elég régóta álmodozom róla:) remélem jövőre sikerül is. Valaki írta, hogy szeretne, csak sajnálja rá a pénzt. Adtam neki egy zöld pacsit:) mert én is így vagyok vele, de sokkal inkább költenék lakásra. eddig szépen lassan tudtunk gyűjtögetni, jövőre össze tudtunk volna rakni kb fél milliót, tehát mi is hozzá tudtunk volna járulni, viszont kirúgtak, így kezd fogyni a pénz, és így már inkább csak a ruhára vágyom, meg egy kis vacsira:) a lényeg, hogy a végén ...-né legyek:) ahogy mondtad:)
2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!