Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom mi legyen a nevem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen a nevem házasság után!? Holnapig el kell döntenem.

Figyelt kérdés

Pl én kovács piroska vagyok, a párom takács ferenc.

1. megtartom a sima leánykori nevem

2. takácsné kovács piroska

3. takács piroska

Inkább a 2. és a 3. között nem tudok dönteni. Hogy néz az ki, ha valaki lecseréli a leánykori nevét és a férje vezetéknevét használja? Nem olyan mintha testvérek lennénk?


2011. jan. 3. 13:19
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
81%
setleg az a variácio nem tetszene h Kovács Takács Piroska. Ha nem akkor szerintem a 2. Sok Boldogságot!
2011. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Én -né lennék, ha az anyukájának nem az lenne a neve, de így kötőjeles változatot vélasztottam (meg a dr előnevet is csak lánykori név elé lehet tenni). Bár hangzásfüggő is a dolog. Én a 3.ra szavaznék, ha nem zavar a megegyező név. Ha gyűrű lesz az ujjatokon nem fogják azt gondolni hogy testvérek vagytok :)
2011. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én is ez a kettő között vaciláltam. Aztán lettem Xné Y z :)) Mert apukám nevét nem akartam elhagyni, nem is tudom hogy esett volna neki, de -né is akartam lenni, szóval így maradt ez. Én még mindig ennek a pártját fogom.
2011. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Takács Kovács Piroska! A lányom igy viseli.....
2011. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nekem azért tetszik a 3. név mert szeretném elhagyni apám nevét, most nem részletezem miért. De a -né is szépen hangzana, csak ott marad apám emléke a nevemben.
2011. jan. 3. 13:26
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is a Kovács-Takács Piroska tetszik :)

Vagy a sima lánykori név. Ha rajtatok a gyűrű, úgyis látszik, hogy házasok vagytok.

Esetleg még ami jó lehet, az a Kovács T. Piroska.

2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
holnap megyünk az anyakönyvi hivatalba időpontot kérni, muszáj eldöntenem holnapig hogy mi legyen a nevem?
2011. jan. 3. 13:27
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Én takács kovács piroska lennék vagy takács piroska, de a párom mindenáron azt akarja, hogy vegyem fel a -né-t, vagyis takácsné kovács piroska leszek ha egyszer elvesz:) (Csak győzzem kivárni)
2011. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Takácsné Kovács Piroska, én erre voksolok.

Én szívesen venném fel a párom teljes nevét ( Horváth Béláné ), de sajna az anyósomat is így hívják.

2011. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tudom igen.
2011. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!