Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hippi, mezítlábas esküvőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hippi, mezítlábas esküvőhöz milyen ruhát képzeltek el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:11
1 2
 11/14 tetris ***** válasza:
27%
Azért egy dolgot érdemes megfontolni: Hippi szerelést bármikor magadra ölthetsz, de fehér selyem-csipke-tüll csoda királylány ruhát csak egyszer az életben!!!!!
2010. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Igazad van, abszolút. Csak egyszer az igazi.. De ha az embernek eszébe sincs habos-babos királylány- szerkót magára ölteni, akkor..:)

2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha az elsőre gondoltál(ruha)annak mi köze van a hippis esküvőhöz,nameg mezítláb...?csakmert denevérujjú az nem jelenti azt h hippis.egyébként,régen a hippis esküvőkön színes ,vékony anyagú ruhában ill. fehér kötött-horgolt féle ruhában mentek férjhez mezitláb.
2010. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekünk hippi esküvőnk volt, egy völgyben, idén nyáron:)

Na most azért a hippit ne úgy képzeld,hogy mindenki laza és minden, én neveztem annak a ruha miatt és mert nálunk nem divat a szabad ég alatt tartott dolog...vagyis egy völgyben nem, na:) ott volt a polgári is, a templomit meg nem akartuk :))

A ruhám ilyen volt :

[link]

hasonló fejék, csak nem saru, hanem lapos szandi:) azt sem azért, mert nem akartam magasat...akartam én mert pöttöm vagyok, de abban lenni 40fokban, plusz egy völgyben ahol minden bizonnyal a sarok besüllyed a földbe, ráadásul a kislányomat is cipelni kellett, mert akkor nem járt még:)

Remélem tetszik:)

2010. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!