Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hippi, mezítlábas esküvőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hippi, mezítlábas esküvőhöz milyen ruhát képzeltek el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
valami laza,kicsit bő,színes ruhát.Vagy kötött-féle,fehér ruhát.
2010. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha meleg időben lesz, akkor könnyű, laza, lengedező, bő, vékony anyagból készültet. (Felteszem, nem télies időben szeretnél mezítláb esküdni. Tehát ha mostanában lesz, akkor irány egy karibi sziget, vagy hasonló, egyenlítői táj!) :)


A tengerpart amúgy is jó hely ehhez. Szerintem egyáltalán nem kell tradíciókban gondolkodni, lásd fehér szín, meg hasonlók, mert ha már úgy is megszeged a konvenciókat, akkor tedd azt jó alaposan, ne végezz félmunkát! ;)

2010. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
színes ruhát, mezítláb ha persze meleg van:)) Hosszú hullámos haj, hajpánttal leszorítva. Mindenképp a bevonuláshoz ilyen autót tudnék elképzelni: [link]
2010. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaj a buszt én is akartam ajánlani, csak mondjuk ilyen formában:

[link]

2010. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mármint ilyen: :D

[link]

2010. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mell alatt elvágott, földig érő bő ruhát.Nem kell színesnek lennie. Nem feltétlenül attól hippi a hipp! Nézd meg a Forrest Gumpban Jenny mit viselt! Na, ő Hippi volt!Szép volt, és egyszerű. A hajad ne legyen mesterkélt, csak lazán kibontva virágkoszorúval.
2010. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]

Én az elsőre gondoltam igazából, v vmi hasonlóra. Augusztusban lesz, buli jellegűnek gondoljuk

2010. dec. 7. 16:36
 9/14 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit el tudnék képzelni:


[link]


[link]


[link]

2010. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hippi esküvőhöz az első ruhát csak akkor tudom elképzelni, ha nem fehér, és nem ilyen "előkelő" anyagból van. De a szabása nagyon szép!

Szerintem ne ragaszkodj a hagyományokhoz.. egy sima menyasszonyi ruha nem feltétlen passzolna a témához.

Én - ha lesz - akkor középkori zenés-táncos-ökörsütéses banzájt akarok tartani:) No azt sem felejtené el senki:D

2010. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!