Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vegyeünk öltönyt, kölcsönözzün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyeünk öltönyt, kölcsönözzünk vagy varrassunk?

Figyelt kérdés

Hogyan jövünk ki olcsobban? és ha tud valaki valami konkrétat az légyszi ossza meg velem!

Köszi


2009. jan. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogyan jöttök ki olcsóbban, mindenesetre egy aranyszabály: ki ne ejtsétek a szátokon, hogy esküvő, mert abban a pillanatban x2,5-3 az ár.
2009. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban akkor jársz, ha veszel egy elegánsabb öltönyt, amit később is tudsz viselni. Csináltatni mindig drágább, azt akkor érdemes, ha olyan alakod van, amire nehezebb megfelelőt kapni. A kölcsönzés meg sokszor olyan áron megy, hogy abból simán lehetne vásárolni is, és akkor nem csak arra az egyetlen alkalomra tudod viselni. Egy öltöny sokszor jöhet jól az életben, nem olyan, mint a menyasszonyi ruha, amit tényleg kizárólag a saját esküvőjén tud felvenni az ember.
2009. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csináltatsz az elég drága.HA olyat választasz amit máskor is tudsz hordani akkor inkább a vásárlást javaslom. De a legolcsobb az a kölcsönzés.
2009. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi varrattunk, pesten, fekete, nagyon szép lett, jól dolgozott a szabó, zako, mellény, nadrág 38ezer. Ha érdekel, írj priviben.
2009. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy fogja-e utána is hordani. az én férjemnek épp csak kopott öltönyei voltak, ezért vettünk esküvőre egy világos öltönyt (templomba) és egy fekete szmokingot is (buliba), amiket azóta is hord. Érdemes normál ruhaüzletben venni (mi a Margó Divatban vettük), és nem direkt esküvői boltban.
2009. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem akkarlak se rábeszélni se semmi ilyesmi, de most láttam öltönyt olcsón 12. 000.- ért.

Csömöri Auchun-nél a külső árusoknál (öltönyös boltban)

2009. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férjem varratatott arra az alkalomra egy öltönyt ott, ahol a ruhámat is varrattattam. Szerettem volna, ha harmonizál az öltözetünk. Az öltönyt máskor is fel tudja venni, mert nincs nagy betűkkel ráírva, hogy esküvői ruhadarab.

Ez Cegléden volt a Héjja szalon.

2009. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!