Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek fiatal vagyok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal vagyok-e 20 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 4 hónapon belül 21 fiatal vagyok még a házassághoz, akkor is ha úgy érzem ez amit akarok,mert szerintem a szüleim azt hiszik pedig anyukám is 21 évesen ment férjhez.
2010. nov. 30. 22:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Végül is nem 20 évesen mennék férjhez hanem 21
2010. nov. 30. 22:28
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem korai, nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy elkötelezd magad. 1,5 év meg.. vannak, akik sok évig járnak és még mindig nem házasodnak össze. 1,5 év nem hosszú idő, tulajdonképpen "gyerekszerelem", mert ugye csak 18 voltál, mikor összejöttetek. Minek sietni? Az csak egy papír amúgy is. Ha 1 év múlva úgy gondolod, hogy ismerkedned kell, mert fiatal vagy, akkor legalább nem leszel elvált ember 22 éves korodra.
2010. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező/válaszolók, nem én jegyeztem el magamat, hanem a párom jegyzett el engem, tán mondtam volna nemet neki? Együtt képzeljük el az életünket, vannak közös terveink, szeretjük egymást, de pontosan az egyik válaszoló első pár mondatával tudnék válaszolni :


"Én férjhez mennék abban az esetben ha elvégeztem volna már az egyetemet, lenne hol laknunk, lenne saját biztos keresetem és a páromnak is meglennének ugyanezek. A semmmire nincs miért házasodni."


Azt leszámítva hogy a páromnak van munkája, és bár együtt élünk, de egy egyszobás albérletben, és ezt is nehezen fizetjük egy keresetből. Egyértelmű hogy előbb fel kell építeni az életünket, jelenleg fontosabb dolgok is vannak mint a méregdrága esküvő és lagzi.

Egyébként kb fél éve kérte meg a kezemet, nem 5 éve, de ez részletkérdés...Az meg hogy kinek mit jelent az eléjegyzése és a gyűrű a kezén, az egyénenkéánt lehet eltérő. Ismerek olyan párt is akik 10 éve jegyesek, van két gyerekük, de végül úgy döntöttek nem kell nekik a papír, és nagyon boldogok együtt.

Én is kérdezhetném hogy aki mindenáron házasodni akar, tán azért mert nem biztos a kapcsolatában, és szeretné magát bebiztosítani hm?:)

2010. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

A házasság nem korfüggő és ezt már nagyon sok kapcsolat bizonyította pro és kontra. Én is 21 voltam, amikor férjhez mentem, 3 éve vagyok házas. Mi egyáltalán nem bántuk meg, hogy összeházasodtunk, azóta már van egy 2 éves gyermekünk is. A párom a legjobb apa a világon és tényleg nagyon figyelmes és rendes férj, noha 26 éves mindössze. Nagyon boldogok vagyunk és így tökéletes most minden. Nem gondolok arra, hogy mi lesz akkor, ha szétmegyünk. Ha egyszer úgy is alakul, hogy vége lesz a kapcsolatnak, akkor sem fogom megbánni. A kisfiamnak sikerült a legcsodálatosabb apát megtalálnom és kettőnk között bármi történhet, ez nem változik. A fiamat egyedül is fel tudnám nevelni ha úgy alakul, tehát az anyagiak miatt sem aggódom és semmi olyanra nem vágyom, amit vele ne lehetne megvalósítani.


Nyilván nehéz döntés ez, hogy házasodj-e vagy sem, de gondold végig a lehetséges kimeneteleket és ha egyik sem rémiszt meg, akkor mindenképpen vágj bele, bárki bármit mondjon. Ha viszont elbizonytalanodsz, akkor talán jobb ha vártok még.

2010. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem még ráérsz anyud azért házasodott fiatalon mert ő nem tanulhatott, nem mehetett öszöndijal külföldre, nem dolgozhatott értelmes bérért.... neked már vannak lehetőségeid.
2010. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

ha van egy társad, aki mellett jóban-rosszban együtt vagytok, és mind a ketten úgy gondoljátok, hogy egymásnak kellettek, akkor nincsen gond, bárki bármit mond.


De ez komoly elhatározás, aminek nem az a célja,hogy két hónap, vagy év után elváljanak.


Én is vágyom a házasságra, és a gyerekekre, de mivel nincs hozzá megfelelő társ, ezért nem tudom megtenni.

20/L

2010. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tubarózsa ***** válasza:
69%

Szia! az hogy fiatal vagy-e vagy sem, ezt csak te tudhatod! én 2éve vagyok együtt párommal, szeptbe az sznapom megkérte a kezem és juniusra tervezzük az esküvőt. én még akkor nem fogom betölteni a 21et(3hónap még hiányozni fog:D), nekem is mondták már páran h még fiatal vagyok, de nem foglalkozok velük, tudom mit akarok/akarunk, és nagyon szeretjük egymást/szüleim nem ellenzik, sőt. anyuval pl együtt nézegetjük a ruhámat:)/. (ha nem lett volna ez a válság akkor már rég házasok lennénk.)

szóval ha Ti szeretitek egymást és biztosak vagytok az érzésetiekben akkor nyugodtan jöhet az esküvő! ugy nem lehet h házasodni, h minek?.mert ugyis elválunk! inkább ugy kell h igen mi örökre együtt leszünk!(legalábbis én igy megyek férjhez nyáron, h ő életem végéig a férjem marad joban-rosszan.)

20L

2010. dec. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó:

Mindenki így megy férjhez, mégis a házasságok több mint fele válással végződik...

2010. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
én 30 évesen mentem ferjhez és öregek menyasszonynak éreztem magam ahhoz képest. elnézegetve a 20 éves képeimet gyönyörű menyasszony lettem volna.jo persze igy se rossz de azert meglatszott a 30 ev. meg most minden anyuka egy 10 essel fiatalabb tölem a szülöértekezleten,szerintem ha szereted menj hozza. mert az igazsahoz hozzatartzik hogy aki 20 evesen volt a párom azzal pokol lenne az élet
2010. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért hány évesen akarsz férjhez menni 30-40 ??

Menj férjhez ha akarsz , nem korai , ez csak egy hülye liberális maszlag .

Ha 30-40 évesen mész férjhez , akkor mikor szülsz ? 50?

2010. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!