Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek fiatal vagyok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal vagyok-e 20 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 4 hónapon belül 21 fiatal vagyok még a házassághoz, akkor is ha úgy érzem ez amit akarok,mert szerintem a szüleim azt hiszik pedig anyukám is 21 évesen ment férjhez.
2010. nov. 30. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki maga tudja mikor akar házasságot kötni,és gyermeket szülni..Ha te úgy érzed,hogy 20 évesen szeretnéd elérni ezeket akkor nem vagy fiatal hozzá..Van aki korábban éli át,van aki később,van aki sohasem..

Én pl:20 évesen mentem férjhez,és szültem is egy gyermeket..Soha nem bántam meg..

2010. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Sztem fiatal vagy még, én is 21 vagyok, el is jegyzett párom, de a házasság egyelőre szóba se jöhet nálam...

Miért fontos neked annyira az a papír? Mitől lesz jobb?

Egyébként házasodj ha akarsz, legfeljebb elváltok. Az a helyzet, hogy ez sajna amúgy is így működik...

2010. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok és örülök neked,hogy így tötrtént veled:)
2010. nov. 30. 22:20
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én is 21 évesen mentem férjhez, de nem bántam meg, 9 éve vagyunk házasok. Van 3 gyermekünk, és nagyon szeretjük egymást! Sok boldogságot nektek (is)! :D
2010. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Ezt csak te tudhatod. Én akkor nagyon akartam volna férjhez menni, de ma már nem bánom, hogy nem tettem meg. Van azonban olyan ismerősöm, aki már 18 évesen férjhez ment és számára az volt a jó döntés, ma már egész nagy gyereke van.

Szóval írhatunk itt neked bármit, csak te tudod, hogy kész vagy-e már a házasságra.

2010. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz házasodni,mért fogadtad el a jegyűrűt?S amúgy is olyan vagyok ha valamit csinálok azt nem félig csinálom hanem teljesen ahogy kell:)
2010. nov. 30. 22:22
 7/21 A kérdező kommentje:
22:20 igazad van:)
2010. nov. 30. 22:23
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

A házasság nem csak egy papír! Aki így gondolja,annak nem érdemes házasságot kötnie,mert nem bízik abban,hogy tartós lesz a kapcsolata.

19 évesen mentem férjhez 25 évvekl ezelőtt,és jó a házasságunk.

Ha szeretitek egymást és minden megvan a házassághoz,akkor nem vagy hozzá fiatal.

2010. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Én férjhez mennék abban az esetben ha elvégeztem volna már az egyetemet, lenne hol laknunk, lenne saját biztos keresetem és a páromnak is meglennének ugyanezek. A semmmire nincs miért házasodni.

Az a szöveg, meg hogy "legfeljebb elváltok" illetve "el vagyok jegyezve de a házasság szóba se jöhet" ezeket inkább nem jellemzem. Akinél a házasság nem jöhet szóba miért jegyzi el magát? mert az olyan vagány dolog? az az ember tisztában van az eljegyzés értelmével, lényegével? :-S

Azért eljegyzés után 1-2 évvel ideje esküdni...

az eljegyzés nem egy gesztus, hanem annak van értelme, csak mostanában senki nem arra használja amire való...


szóval ha biztos vagy magadban és a párodban, valamint a közös megélhetésben és a kapcsolatban, miért ne mehetnél hozza? ha meglennének a kellő feltételek és nem lennék egyetemista holnap hozzámennék. mióta vagytok együtt?

2o-L

2010. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
1 és fél éve vagyunk együtt...
2010. nov. 30. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!