Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ő nagy esküvőt akar, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nagy esküvőt akar, én kicsit. Mi legyen?

Figyelt kérdés

A vőlegényem kitalálta, hogy meghívja a legtávolabbi rokonokat is, akikkel 5-10 évente találkoznak, régi haverokat, akikkel már évek óta nem beszéltek és kollégákat, főnököt is. Összesen így lenne neki 64. A 80%ukat azt se tudom ki és ő sem igazán ismeri mindet.


Én kis esküvőt szeretnék, összesen 8 embert gondoltam a részemről.


Én nem szeretnék olyan embereket, akik nem is fontosak számunkra, nem is ismerem őket. Meg ez borzasztó pénz lenne. Még egy kis esküvő is sokba kerül.


aug. 12. 01:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mivel ez mindkettőtök nagy napja, így kompromisszumot kell kötni.

Én biztosan nem hívnék meg olyan embert, legyen az akár rokon,akivel már egy éve nem beszéltem, nem még 5-10 éve...

aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor vagy az legyen, hogy ő fizeti 68 ember-re a vacsorát, sütit, tortát, mindent, te meg 8-ra, vagy pedig kössetek kompromisszumot 25-30 vendég legyen összesen így mindketten engedtek az eredeti elképzelésből és kérjetek árajánlatot 10 különböző helyről és válasszátok ki a legkedvezőbbet! És győzd meg arról, hogy nem kell élő zene, se vőfély 30 vendéghez, ez mind csak pénzkidobás.
aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Házasságban már úgyis minden közös lesz, mindegy hát, ki fizeti :P Valószínűleg a párod nagy örömében és büszkeségében az egész világot meghívná, csak nem gondolt bele, mivel jár. De itt a jó alkalom arra, hogy teszteljétek, tudtok-e együttműködni.

Nekem eddig két esküvőm volt :D

Az elsőnél az is teljesen jól működött, hogy a családtagok úgy kb. 30-an jöttek az étterembe csak (azt is bőven elég volt összeszervezni, hisz sokfelől jöttek és ki hol alszik akkor (és volt élőzene, de vőfély nem:)), a többieknek - munkatársak, távolabbi barátok - meg csak a templomiról osztogattunk egy rövidebb szövegezésűt. Aki tényleg kíváncsi volt ránk, eljött oda és gratulált a végén és az tényleg nagyon jól esett, így voltak ott vagy nyolcvanan végül. De sokan le is mondták mindkettőt persze, nyaralás, betegség, babázás miatt.

A másodiknál legszívesebben csak ketten lettünk volna, na végül 10 lett a gyerekeinkkel és a szüleinkkel, meg egy polgári 10 perces szertartással és matiné éteremmel. Míg unokatesóknak, barátoknak meg tartottunk egy fergeteges batyus kerti partit, "ajándék helyett hozzatok magatoknak enni" felkiáltással.

Ami még eszembe jutott, hogy ha a vőlegényed szeretne, tarthat legénybúcsút is a haverokkal. Nem feltétlenül meztelen csajokkal :P, de menjenek, aztán igyanak egyet az éjszakában ki-ki saját kontójára és probléma megoldva, akkor meg lesz neki is az emlegethető buli része, és te sem kell, hogy ismeretlenek előtt feszengj.

aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Végül nem lesz esküvő
aug. 15. 16:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi történt hirtelen kérdező?!
aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szakítottatok?
aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi történt???
aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!