Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A család kedvéért megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család kedvéért megtartani az esküvőt, vagy lemondani? A helyemben ki hogy döntene?

Figyelt kérdés

2 hét múlva házasodnánk, 5 év kapcsolat/együttélés és 1 év jegyesség után. Tehát nem mondanám elsietettnek...

A vőlegényemmel vannak/voltak terveink, tavasszal telket vettünk, ő felvetette, hogy már most, rögtön az esküvő után hagyjuk abba a védekezést, mert nagyon szeretne már babát (én is).


Az utóbbi években a közös életünkért, jövőnkért tettem, dolgoztam.

Aztán most kiderült, hogy a munkahelyén az egyik kis kolléganővel nagyon jóban lettek pár hónap alatt. Sosem beszélt róla, nem ismertem, egyszer nem említette a nevét. A bizalom részemről 100% volt, nem kutakodtam a telefonjában, üzenetei között, nem nyomoztam.

Egy félüzenetet láttam meg, amire felkaptam a fejem (mint utólag kiderült, némította a beszélgetést, csak miközben a kocsiban ültünk, az letelt és újra látszódott, hogy irkál neki a csaj). Utána megnéztem a telefonját, a napot végigbeszélik, ő ír neki először, kb. ahogy beül a kocsiba reggel. Nyílt flörtölés, megdicséri, milyen csinos aznap, leírja, hogy hagyott kis meglepetést az asztalánál, napi 28 kérdés, hogy lemennek-e inni egy kávét, kimennek-e cigizni.


Megkérdeztem, ez mi, megcsalt-e vele? Terelt, hogy azt sem tudja, ki ez, hogy ezek milyen üzenetek, azzal jött utána, hogy ezt a nős kollégája beszéli a csajjal, azért az ő profiljáról, hogy otthon ne bukjon le. És hogy ez "említésre sem méltó".

Kértem, legyen őszinte, másnap elmondta, hogy igen, ő beszélgetett vele, egyszerűen tetszett neki a lány rajongása, hogy mindig kedves, mosolygós vele és az utóbbi időben érezte már, hogy ezzel átlép egy határt. Ennek ellenére még aznap is kávézni hívta...

2 napja egy barátnőmnél vagyok, szeretném lefújni az egész esküvőt. Ő könyörög, hogy ne, adjak egy utolsó esélyt, bebizonyítja, hogy szeret és az egyetlen vagyok neki. De a bizalom részemről oda, nem tudom, tudnék-e valaha nyugodtan aludni mellette.


Azzal akar rám hatni, hogy két héttel az esküvő előtt ne mondjuk le, hogy fog ez kinézni, mit fog mindenki gondolni? A nagyija rákos, azt mondogatja, hogy őt ez tartja életben, hogy lásson minket megesküdni. Már mindenki szabadságot vett ki (vannak, akik már pénteken jönnek), valamint nem kevés pénz lett beletéve az egész banzájba.

Adjak neki egy utolsó esélyt, megtesz mindent nekem, értem. Ha pedig pár hónap múlva is ugyanez lesz az álláspontom, csendben elválunk.


De őszintén, csináljunk végig egy esküvőt úgy, hogy talán karácsonyra már elvált nő leszek? Nézzek rá szerelmesen, csókolózzunk, táncoljunk mindenki előtt, mintha az lenne a legboldogabb napunk, közben én két napja nem ettem semmit?


júl. 18. 22:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

#4 +1!!


Igazából mindenkivel egyet értek. Ne érdekeljen mit szólnak mások. Tedd fel magadnak a kérdést: az én életem a fontos magamnak, vagy mások véleménye?

Nagyon sajnálom hogy ezt át kell élned. Nekem hasonló dolog volt az esküvő előtti napokban. Én lemondtam. A lehető legjobb döntés volt!

Remélem hamar helyrejössz ebből!

júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy megtartsd! Ez egy szemétláda! Semmi sem fomtos neki, csak saját maga. Simán tovább csalna, ha nem tudtad volna meg.

Gusztustalan. Én még csak hozzá sem érnék, nemhogy táncolnánk... Ha pedig bárkit érdekelne, elmondanám mi történt. Sőt, akinek csak tudnék, szólnék.

júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez borzaszto szomoru, hogy kepes ezt valaki csinalni mikozben komoly penzek, erzelmek vannak ezek mogott az evek mogott. Meg az, hogy az eskuvovel sakkban tarthatott. A csavo tudja h megtehetett meg ezt azt, hiszen Ki mondana le az eskuvot?

Hidd el semmi ertelme megtartanod a hazugsagert. Lehet sok penz kukaba megy de a becsuleted, a jovod AMIT EZENTUL TE ALAKITASZ az neked megmarad. A csavot meg majd jol szajbavagja a csaladja, remelem:)



Gondolj bele, a kevesbe rossz forgatokonyv tortent (marpedig elhagyott/megcsalt volna) : lehet meg terhesen is ott hagyott volna.

Dobd ki es a laba se erje a foldet a nyomorultnak!

júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

A lány tud a létezésemről, a közösségi oldalai tele vannak a közös képeinkkel, a borítóképünk Facebookon ugyanaz.

Ott van, hogy a jegyese vagyok, legfrissebb posztja a tavaszi páros fotózásainkon készült kép.

Tehát sosem titkolta, hogy van valakije.

júl. 18. 23:33
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Ígyis úgyis patkány dolog kit érdekel látható volt e? Így még gázabb. Döntsd el minél hamarabb, kire akarsz éveket szánni. Ami biztos, ha hozzámész, nagyobbat hazudsz azzal mindenkinek, de leginkább magadnak.

Jobb lesz, minden jobb lesz nélküle. Tudom, nem segít de egy nap hálás leszel a meg nem történt dolgokért. Az Isten és az élet megóvni akar, fogadd be!

júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is ez merült fel, hogy nagyon a körülmények összejátszása volt ez, hogy pont akkor járt le a némítás, pont írt, én pont ott ültem mellette az autóban...
júl. 18. 23:40
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem mennék hozzá a helyedben, vicc, hogy színjátékot akar. Ki kellene tálalnod: ha valaki kérdi, miért nincs esküvő, megmondod, hogy mert megcsalt.
júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fújd le az esküvőt.Ha valaki megszól ez miatt,akkor mond el az igazat, hogy esküvő előtt nem sokkal is mást fűzött.Ha valaki ezek után benned látja a hibát,akkor meg magára vessen.
júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
38%
Na, hát akkor még a FB-ra is kiírhatod, mi a szitu...!
júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényed egy surmó.

Még az is lehet, hogy megbocsátanék neki, ha:

- mikor kiderült, nem hazudott volna a szemembe

- őszintén megbánta volna, és áldozatot hozott volna, például egy felmondás formájában

- nem próbálkozik belemanipulálni eztán az esküvőbe.

Így szerintem felejtős a sztori.

júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!