Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi nászajándékot illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nászajándékot illik adni, ha nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy közeli barátnőm esküvőjére vagyok hivatalos.

Ők a párjával már dolgoznak, saját bevételük van, én viszont még tanulok.

Van "saját pénzem", mert a szüleim utalnak minden hónapban X összeget, ezen felül kapok a nagyszüleim földjeiből is pénzt.


Anyukám szerint, mert tanulok és nincs saját keresetem, elég egy jelképes összeget adnom. Barátnőmtől kérdeztem, mit kérnek, ő azt mondta, hogy számukra elég ajándék már az is, hogy velük ünneplek ezen a napon. De ők is fiatalok, most kezdenek majd építkezni is...

40 ezerre gondoltam + 10 ezerre a menyasszonytáncnál. Ez így jó, vagy sok, esetleg kevés?

A járulékos kiadásokkal bőven 100 felett vagyok így is már.


júl. 2. 13:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Miért lenne nevetséges?

Ez a ruha tetszett, ízlésen és stíluson nem vitatkozunk. Valamint, az ára nincs rajta, a homlokomra sem fogom kiírni.

júl. 2. 16:04
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

ízlésen és stíluson nem vitatkozunk


Ez itt nem a te oldalad, attól tartok.


Az 50k egyáltalán nem vág földhöz, ez esetben a kérdés sem értelmezhető.

júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%

Cicám, nem érted a lényeget, ami az, hogy ha ruha-cipő-fodrász-körmös-sminkes ésatöbbire ki tudsz dobni lazán közel 2 rugót, akkor nehogy már a nászajándékba szánt ötvenes okozzon már fejtörést.

Az ellentmondást azért érzed, nem?

júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy az ízlés és a stílus pont olyan dolgok, amiket nem lehet megvenni.

Én turkálóból felöltözök neked úgy, hogy teljesen önazonos vagyok, emellett meg nem mondanád, hogy a ruhám csak 3000-be és nem 30.000-be került.

Na ez a különbség azok között, akik ismerik az említett fogalmak tényleges tartalmát és azok között, akik csak megvásárolják azt.

júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok a cicád.

2. Másnak a használt dolgait nem veszem fel, maradt ebédre a pizzámból, azt nem kéred?



A kérdést azért írtam, mert anyukám szerint, mivel én tanulok, nincs bevételem, ezért nem kell ennyit adnom. Amíg ki nem derült, hogy nem a helyi Anikó turiból öltözködöm, addig itt is ez a vélemény volt.

júl. 2. 16:21
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Köszi, nem kell az összenyálazott pizzád, még nekem is van a hűtőben tegnapról.

Amúgy meg ne hasonlítsuk már össze az ételt a ruhával. Ezen is látszik, hogy végtelenül ostoba kis liba vagy, aki még egy normális hasonlatot sem tud összerakni.

Gondolom valami "trendi" büfészakon vagy, az való neked.

júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez megfelelő összeg.
júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

16-os, fejezd már be a hisztit.

Belém állsz a semmiért, ki kérdezte, te honnan öltözködsz és mennyiért? Senkit nem érdekelsz sem te, sem a személyeskedésed.

júl. 2. 17:17
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a menyasszonytáncra szánt pénzt már beleszámolják az ajándékba adott összegbe. Szerintem a 10.000-ret elhagyhatod, így teljesen jó. De az sem lenne illetlen, ha csak 30.000-ret adnál.
júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen egyszeri alkalomra nem lett volna jobb bérelni egy szettet? Most egyszer felveszed, aztán a következő lagzira már rád se jön. Lehet a feléből béreltél volna egyet, az okosabb döntés lett volna, szerintem.


A kérdésre válaszolva én diákként egy 20-ast adnék, nem sok, de nem is kevés. Az állja a fogyasztásod kb, legalább nullán vannak veled, valaki még ennyit se fog adni, főleg nem 40 ezret.

júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!