Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvõ a Maldív szigeteken?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvõ a Maldív szigeteken? Hogyan mondjuk el a szülõknek, rokonoknak, hogy nem lesznek meghívva, mert az Àlomesküvõnk a maldív szigeteken kettesben lenne és ezt szeretnénk megvalósítani.

Figyelt kérdés

Mindig strand-esküvõrõl álmodtam, szerencsére párom sem szeretne nagy körben ünnepelni, inkább szeretnénk egy meghitt pillanatot magunknak, egybekötve a nászuttal is. Mit szóltok hozzá?

Mindketten lassan 30 évesek vagyunk, fél éve jegyesek, jövõben terveznénk az esküvõt.



jún. 21. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Ebben az esetben szerintem úgy tarthatsz lánybúcsút, ha te szervezed, illetve nem várod el a többiektől, hogy ők állják a költségeit. Sokaknak egyébként is nyűg egy esküvőre készülni, de ha vannak barátaid, biztos szívesen buliznak veled egyet.


Szerintem nem szükséges előre titkolni ezt a szülők és rokonok előtt. Nyugodtan mondjátok el, hogy így döntöttetek. Nyilván ilyen esetben nem várhattok el semmit, tehát nászajándék, szervezési segítség, stb. nem lesz.

jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%

Feleseleges rongyrázásnak tartom, de hajrá.

Majd a válásnál ott lesznek anyádék meg a barátok. Ott legalábbi kiderül ki az valójában.

jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

Kissé prosztó dolognak tartom, meg én nem vágynék arra, hogy a szüleim és a barátaim helyett vadidegen félmeztelen külföldi turistáknak két dobozos sör között én és a párom legyünk az aznapi látványossága.

Mert ezek az esküvők csak a filmekben zajlanak úgy, hogy csak ti ketten és a naplemente...

jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Tesóméknak így volt, Mallorcán. Azt mondta utólag, hogy tényleg volt egy kis futószalag jellege (szálloda szolgáltatta ezt is). Azt mondta, hogy viszont amikor mentek be a szállodába, (mármint a szálloda éttermébe) ebédidő volt, és ahogy ott mentek kézenfogva az esküvői cuccban, akik ott ebédeltek, tök vadidegen turisták, tapsoltak nekik, azt mondta, ez jólesett. Utána a lefoglalt asztalhoz egy boxba ültették kettőjüket, így volt az ünnepi ebéd.

Szerintem szép lehet egy ilyen. (A fotók meg aztán gyönyörűek.)

jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem esne jól, kicsit rongyrázós lenne, már ha utána közösségi médiéban is ömlengenétek 600 képpel, hogy nézzétek hol voltunk, ez az álmunk, irigykedjetek #blessed... max. akkor nem, ha lenne egy másik szertartás vagy buli Magyarországon. Ja, és ilyenkor eszetekbe ne jusson másokkal mindenféle egyéb programot szerveztetni, mert nagyon proli lenne, hogy azért ajéndékozzanak ezt-azt babaváróra meg szervezzék meg a legény/leánybúcsút, ha aztán semmilyen eseményre nincsenek meghívva és megvendégelve.
jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy ott mi magyarok nem köthetünk hivatalosan is érvényes házasságot...Akkor meg mi értelme van, hisz itthon kell megtartani az "igazi" esküvőt?! Én egy itthoni (szűk) körben megtartott esküvőre szavaznék Maldív szigeteki nászúttal.
jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Így: anyu, apa, nem jöttök az esküvőnkre, mert azt xy "egzotikus" országban tartjuk.


Mi ezen a nehéz?


Mi Svájcban esküszünk, mindenkinek aki kérdi, csak annyit mondunk, nem Mo-n, szóval bocs, majd utólag gratuláltok.

Mit kell túlragozni? Felnőttek vagytok, ELVILEG.

jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!