Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvõ a Maldív szigeteken?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvõ a Maldív szigeteken? Hogyan mondjuk el a szülõknek, rokonoknak, hogy nem lesznek meghívva, mert az Àlomesküvõnk a maldív szigeteken kettesben lenne és ezt szeretnénk megvalósítani.

Figyelt kérdés

Mindig strand-esküvõrõl álmodtam, szerencsére párom sem szeretne nagy körben ünnepelni, inkább szeretnénk egy meghitt pillanatot magunknak, egybekötve a nászuttal is. Mit szóltok hozzá?

Mindketten lassan 30 évesek vagyunk, fél éve jegyesek, jövõben terveznénk az esküvõt.



jún. 21. 19:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Másik kérdés meg a lánybùcsù/legénybúcsú


Azért jól esne, ha szerveznének nekem is, viszont nem várhatom el senkitõl, mivel esküvõre sem hívom meg õket.

Mit gondoltok?

jún. 21. 19:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólunk hozzá? Semmit. Hajrá, sok boldogságot. Mi a kérdés amúgy? 🤷

Legény/leánybúcsú: hát az felejtős ebben az esetben. Érthető módon ez egy nem jogos elvárás lenne. Senki nem lesz hajlandó pénzt áldozni az ünneplésetekre.

jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nos, te a szervezést elvárod, cserébe nem osztod meg velük az egyik legfontosabb élményt az életedben. Szerinted ez morálisan rendben van?


Vannak döntések az életben és mindennek van következménye is.

jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Attol még itt lehet polgári is. Eleve más tagállambelit szerintem itthon is be kéne jegyeztetni. Nem?de ha nem is, akkor is tartható ott is meg itthon is.
jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A világon nincs olyan hogy az esküvőre nem meghívottak legény és leánybucsút rittyentsenek. Nem is tudom mit képzel az ilyen aki ezt le meri írni. Még egy meghívott is elutasíthatja az ebben való részvételt (lévén idő és pénz, + fizessen még a borítékban is), nemhogy esküvő nélkül. Ezmiez? "Te, dobj nekem egy partit, csak úgy! Minden költség a tied!" Hát ellenállhatatlan ajánlat, biztos egymást fogják taposni hogy fizessenek nektek ilyen bulikat.

(Amúgy remélem trollkodás mert ez viccnek is rossz :D)

jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben a lánybúcsút/legénybúcsút felejtsétek el.

Amúgy én előtte nem is szellőztetném meg, hogy esküdni megyünk, hazajövetel után mondanám el a szűk családnak (szülők, testvérek), pár fényképet mutatnék az esküvőről.

Unokatesómék így csinálták, ők Dominikán házasodtak össze, senki sem sértődött meg, velük örültünk, amikor megtudtuk.

jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

A ti dolgotok. Én speciel önzőségnek tartom, de az meg az én dolgom.

Úgy mondjátok el, hogy "Figyelj, anya! A Tibivel úgy döntöttünk a Maldív-szigeteken házasodunk össze és nem hívunk meg senkit." Ennyi.

jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarjátok, miért ne. De az csak színjáték lesz, mintha ott hivatalosan nem is hagyhatnák jóvá a frigyet, mert muszlim országról van szó.

Szóval így is úgy kéne egy itthoni polgári. Akkor meg miért ne lehetne itt megtartani és elmenni nászútra a Maldív szigetekre?

jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ne hidd, hogy az majd olyan romantikus álomesküvö lesz, csak mert a maldívon tartjátok. Sok hotel kínál ilyen szolgáltatást, de nem olyan meghitt az, amilyennek látszik. A szertartás alatt majd a fürdögatyás, szörös hátú nagydarab szállóvendégek ott fognak titeket bámulni, aztán miután összeadtak benneteket, senki a világon nem fog odamenni hozzátok gratulálni, senkivel nem tudjátok megosztani az örömötöket. Ha utólag elmesélitek itthon a szüleiteknek, mit gondolsz, ujjongani fognak az örömtöl? Te örülnél, ha majd a gyereked a hátad mögött házasodna? Te tudod, de leánybúcsút meg ilyesmit ne is várj senkitöl.
jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
A Maldív-szigeteken tartott esküvőt Magyarországon hivatalosan nem fogadják el, úgyhogy szerintem nem vág majd földhöz senkit
jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!