Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5-6 ember társasága nélkül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 ember társasága nélkül is lehet lánybúcsút tartani? Mert bekem csak 1 barátnőm van sajnos. Kettesben az nem lánybúcsú. Hívjak rokonokat, akikkel jóban vagyok? Program lenn.

Figyelt kérdés
Igazából nem tom mi lenne a program, de tuti nem rúgnék be, és tuti nem lenne chippandale, se semmilyen idegennekel ismerkedős játék. De azért fennmaradós esti buli lehet, lehet pont egy pizsiparti lenne nekem való sok dumálással, nassolással? Nem tom. Olyan magányosnak érzem ettől magam, mert arra vágyom, legyen 5-6 barátnőm, akik örülnek a boldogságomnak, dicsérik a vőlegényemet, ájuldoznak az esküvői ruhámtól, és irigylik a nászutamat. Leírva ez így vicces, de valahogy erre vágyom, persze lehet csak a filmek miatt, ki tudja.
2021. nov. 22. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lelkemet is eladtam volna, ha a férjem idióta barátai által szervezett, totál nem rámszabott (absztinens vagyok, csupa piás feladatot találtak ki, a fele ember a vezetéknevemet se tudta, de a szexről akartak beszélgetni, undorító volt az egész) ökörködés helyett, amit végigfeszengtem, csak beülhettem volna a legjobb barátnőmmel valahova dumálni.
2021. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Talán azért nincsenek barátnőid, mert csak arra kellenének neked, hogy legyen kinek dicsekedni. Ha arra vágysz, hogy valaki irigyeljen, azt nem barátodként szereted. Senki sem annyira hülye, hogy ezt eltűrje.

Vagyis 1 embert mégis találtál... örülj neki. Majd ő irigykedik, hogy jól érezd magad.

2021. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 peca1000 ***** válasza:
86%

Én férfiként soha nem tartottam legénybúcsút, hiába volt 2 esküvőm is.


Barátaim nem voltak, csak egy laza haveri kör.


De ha mindenképp szeretnél, hívd át a barátnődet és beszélgessetek. Vagy menjetek egy szórakozóhelyre.

2021. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3, azért ez nem az átlag. Mi totál más élethelyzetben voltunk 30 éves korunkig (én 20 évesen férjhez mentem, az egyik barátnőm 30 éves koráig csak futó kalandokban vett részt, a másik pedig 20-26-ig egy nős pasi szeretője volt, majd egyedül, 30 évesen találtak komoly kapcsolatot mindketten), mégsem szakadtunk el egymástól. Őszinte figyelemmel és szeretettel fordulunk egymás felé mind a hárman. 1. voltam
2021. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem való neked a barát , ha nem úgy gondolkoznak mint te nem tudnád őket moderàlni élőben.


Sok szerencsét 10ig a pizsipartihoz

2021. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Meg is értem, hogy egy csajt leszámítva senki sem akar a barátnőd lenni. Felszínes, buta, másokat majom módjára utánzó buta liba vagy. Csak az a bibi, hogy nem téged irigyelnek, hanem te vagy betegesen féltékeny másokra.
2021. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

mert arra vágyom, legyen 5-6 barátnőm, akik örülnek a boldogságomnak, dicsérik a vőlegényemet, ájuldoznak az esküvői ruhámtól, és irigylik a nászutamat - megértem, miért nincsenek barátaid.


Az ilyen embereket, mint te, gyorsan ignorálják. Egy savanyú, felszínes, buta nő vagy.

2021. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne bántsátok a kérdezőt. Gondolom, csak rossz szót használt, az irigyelni helyett inkább úgy fogalmazhatott volna, hogy rácsodálkoznak a ruhájára, nászútjára, vőlegényére stb.

Gondolom, ez amcsi filmekből jött amúgy.


Kérdező, nekem 2 barátnőm volt, és ismerősöket, unokatesókat, kolleganőket nem hívtam a lánybúcsúra. Hármasban elmentünk megvacsorázni egy jobb helyre, aztán elmentünk egy bárba koktélozni, utána taxival haza hozzám, beszélgetés, alvás.

2021. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lanybúcsúm sem volt, mivel sok kétszínű, nem megbízható egyént leepitettem pár év alatt, aki pedig maradt egy-kettő, ott meg ugy voltam, hogy minek szervezni, en nem vártam el tőlük amúgy sem, meg inkább ne legyen, mint erőltetett es nyögve nyelos legyen, mint barátnőmé, aki nagyon szarul erezte magát a saját lánybúcsúján. Mások még az esküvőig sem jutnak el, ha annyira vágysz arra, hogy irigyeljenek, elég ha kiteszed Facebookra hogy eljegyeztek, majd később az esküvői képeket. En csak azért nem hívnék rokonokat, hogy kilegyen a nagyobb létszám.. Meg ha már igy kell össze vakarni oket, hidd el nem lesz túl fergeteges a hangulat
2021. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ne az amerikai klisé halmazokbol indulj ki, sok olyan esküvőt tudok, ahol lanybucsu sem volt, sőt az esküvő is inkább kis létszámú volt. Manapság már ez gyakoribb is csak ezeket nem annyira hirdetik, ezért hát sokan azt gondolják, hogy az esküvők alap dolgai a hatalmas lanybucsu parti, meg a még fergetegesebb nászút..stb. Valaki meg még nászútra sem jut el...
2021. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!