Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik adni esküvőre? Polg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni esküvőre? Polgári szertartáson veszünk részt, lakodalomba nem megyünk

Figyelt kérdés
Esküvő, polgári szertartás

#esküvő #polgári esküvő #Mit illik adni polgári szertartásra?
máj. 31. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az esetben nem vinnék semmit. Gondolom nem vagytok túl közeli viszonyban ha nem hívott a lagziba, szerintem ő se vár el semmit. Azt szokták mondani hogy legalább annyit illik amennyibe a vacsora került, mivel te nem leszel ott mert még se hívtak rá ezért ez rád (rátok) nem vonatkozik.

Voltam már ilyeneken amúgy, nekem megkönnyebbülés volt hogy nem megyek a lagziba mert amúgy sem szeretem.

máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet hogy félreértettem, egyáltalán lesz lagzi?
máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lesz lagzi csak a 3 hónapos babám miatt nem tudok menni amit jeleztem és meg is értettek!
máj. 31. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Max apróságot, vagy azt sem!


Szertartás végén gratuláltok és távoztok. Csak akkor kell ajándék, ha lagziba is mentek.

máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék legalább valami jelképeset, ha közeli családtag, akkor pénzt, mivel meghívtak a lagzira is, csak a baba miatt nem tudok menni.

Szóltatok előre, hogy csak a szertartásra mentek? (Ne számoljanak veletek, a kaja is 15-20ezer/fő, ne fizessenek feleslegesen.)

máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"amit jeleztem és meg is értettek"
máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás ajándékot adni, ha valaki csak a szertartásra megy. Ha közeli barát/rokon a pár, akkor lehet, hogy adnék valami személyes ajándékot.
máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szertartásra mész, akkor semmi nem kell.

Ha olyan rokonról van szó, aki "visszahívott", akkor illik valamivel viszonozni, de nem ott; a szertartás utáni gratuláción nem is tudnák hova tenni.

máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami jelképeset szerintem adnék, hiszen ők a lagziba is hívtak titeket. Főleg ha közeli barátról, rokonról vagy visszahívásról van szó. De nem kötelező.
jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Jelképes ajándékot vinnék. Pl.:


[link]


[link]

jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!