Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kéne most csinálnom?!?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most csinálnom?!?!?!

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. a baránőm 19. egy éve vagyunk együt és nagyon boldogok vagyunk.kb életem legboldogabb 1 éve volt ez. Soha nem veszekedünk meg ilyesmi. nagyon szeretjük egymást. tegnap viszont néztük a tévében a 4 esküvő című műsort és én mondtam, hogy soha nem akarok megházasodni. Erre ő kiakadt,egész éjjel sírt és ma nem veszi fel a telefont és nem válaszol az sms-eimre. a helyzetet súlyosbítja, hogy tudja, hogy a volt barátnőmet elvettem volna, és miatta változott meg a házasságról alkotott véleményem. A barátnőm egyébként egy nagyon modern felfogású lány(vagyis az hittem). Szerintem az egész hátterében a vallása állhat(zsidó), mert egy "átlagos" 19 éves lánynál ez nem megszokott. eléggé szégyenlem magam és nem akarom elveszteni,főleg egy véletlen elejtett mondat miatt.Szerintetek mit tegyek?

(Rasszista kommentektől kíméljetek!!)


2010. okt. 27. 14:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy véletlenül ejtetted ki azt a mondatot. Nagy bunkóság volt. Próbáld veled egyenrangú emberszámba venni.
2010. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyszer mondott ilyet a parom. Nagyon rosszul esett, hetekig ragodtam rajta. Nem szakitottunk, sot azota mar van egy kislanyunk is, de annyira rosszul esett az a kijelentese, hogy amikor megkert nemet mondtam, es nemet is fogok mon
2010. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Most látom csak, hogy te 31 éves vagy, ő a 19! Hát te ezt már igazán tudhatnád! Mi mást gondolhatna, mint hogy éled aranyifjú életedet mellette, a friss husival.

Ezekhez alapvető joga van tudni egy igazán komoly kapcsolatban az elejétől!

2010. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha el akarod egyszer venni és bocsánatot is akarsz kérni tőle most fogod magad elmész veszel egy szép gyűrűt és oda mész hozzá!Nem megkérni kell a kezét csak mond azt hogy szereted és ezt a gyűrűt a szerelmed jelképeként adod!Ennyi...kibékültök puszi-puszi és ha úgy alakul hivatalosan is megkéred a kezét!!De hangsúlyozd ki hogy nem akarod elveszíteni....HA IGAZÁN SZERETED!
2010. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a lányt elmenni, ne húzd feleslegesen az idejét.

Én is megsértődtem volna a helyében...

2010. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ijjjj, ott bántottad a párod, ahol egy nő a legsebezhetőbb, ugye tudod???? Ettől függetlenül nem tartalak rossznak, s nem ítéllek el, de be kell látnod, ha valóban nem akarsz házasodni, s neki ez fontos, akkor nem fog működni :( Te tudod miért érzel úgy ahogy , de elég gyenge kifogás ez a volt barátnő sztori... és csak ront a helyzeten! Valóban nem ér neked annyit ez a lány, hogy évek múlva elköteleződj mellette? Ha az a válaszod, hogy még ő sem ér annyit, akkor hagyd elmenni, de legalábbis szabadon dönteni, hogy akarja-e így a kapcsolatot! Ne ködösíts, ne ígérj neki olyat, hogy majd idővel...
2010. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
Pedig könnyen elveszítheted. Szegény lány annak a levét issza, hogy előtte csalódtál valakiben. Ezek szerint mégsem lehetsz annyira boldog vele, ha ezt így kijentetted. Ha ugyanis az ember annyira boldog: 1. szívesen házasodik, 2. nem bántja meg ilyen kijelentéssel azt, akivel párkapcsolatban él. Van min gondolkozzál!
2010. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon megbántottad. Én első haragomban kidobtalak volna a retekbe. Második blikkre meghallgattalak volna, hogy mi az álláspontod ez ügyben és miért az. Nem tehet róla, hogy te csalódtál az előző kapcsolatodban, de semmire nincs garancia, vagy aki neked garanciát ígért oda menj panaszkodni. Nem úgy kell hozzáállni, hogy a következő is biztosan úgy végződik. Nem vagy házasságpárti jó rendben van nincs harag, de ne rabold az ő idejét, neki nyilván fontos.
2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is néztem tegnap a műsort, és valahol megértem hogy nem jött meg a kedved a házasodáshoz tőle... próbáld meg erre fogni és menteni a helyzetet.

Persze ha tényleg nem akarod elvenni akkor tisztességesebb ha ezt tisztázzátok és ha neki ez igy nem ok, akkor mindenki megy a maga útján tovább.

Amúgy hol voltál te mikor egész éjjel sirt? Nézted a Batmant ami a 4 esküvő után jött? De komolyan, miért nem helyben kezelitek a problémát, miért hagyod elfajulni? Haraggal nem szabad lefeküdni, látod mi lesz a vége..

2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

már elnézést, de ezekhez a "valóságshow"-hoz az életnek semmi köze. Egy boldog és normális esküvő nem olyan, mint ezek a szánalmas kirakat-esküvők Kb. mintha egy prostit akarna valaki egy tartós kapcsolathoz hasonlítani. Ha valaki itt akar kedvet kapni, az nem normális. És az sem, aki más meggyőződése ellenére elveszti tőle a kedvét.


Elnézést az OFF-ért.

2010. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!