Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kéne most csinálnom?!?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most csinálnom?!?!?!

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. a baránőm 19. egy éve vagyunk együt és nagyon boldogok vagyunk.kb életem legboldogabb 1 éve volt ez. Soha nem veszekedünk meg ilyesmi. nagyon szeretjük egymást. tegnap viszont néztük a tévében a 4 esküvő című műsort és én mondtam, hogy soha nem akarok megházasodni. Erre ő kiakadt,egész éjjel sírt és ma nem veszi fel a telefont és nem válaszol az sms-eimre. a helyzetet súlyosbítja, hogy tudja, hogy a volt barátnőmet elvettem volna, és miatta változott meg a házasságról alkotott véleményem. A barátnőm egyébként egy nagyon modern felfogású lány(vagyis az hittem). Szerintem az egész hátterében a vallása állhat(zsidó), mert egy "átlagos" 19 éves lánynál ez nem megszokott. eléggé szégyenlem magam és nem akarom elveszteni,főleg egy véletlen elejtett mondat miatt.Szerintetek mit tegyek?

(Rasszista kommentektől kíméljetek!!)


2010. okt. 27. 14:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
mond el neki,hogy mit gondolsz a házasságról.és beszéljétek meg,h te szereted és nem akarod elveszteni
2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha modern felfogású, akkor a zsidó hagyományok annyira nem köthetik. Szerintem szimplán nőként bántotta dolog.


Egy zsidó lány

2010. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Hát.. jól megsértetted szegényt. Én is kiakadtam volna. Főleg, ha tudja, hogy az előző barátnődet meg elvetted volna.


Tuti, hogy most azt gondolja, hogy őt nem szereted annyira, hogy elvedd (és lássuk be, jogosan gondolhatja ezt). Ezt elszúrtad. Idő lesz, mire megbékíted. Feltéve persze, ha tényleg szereted.

2010. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát tényleg rendesen kiakadt, de most mást nem tehetsz mint, hogy vársz. Néha küldj rá egy sms-t, vagy menj át hozzá. Előbb-utóbb lehiggad és meg tudjátok beszélni a dolgokat.
2010. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt: ez teljesen átlagos egy 19 éves lánynál. Esküvőre és gyerekekre vágyik egy jó pasi mellett. Mivel te idősebb vagy, joggal gondolhatta, hogy azért előbb-utóbb megkéred a kezét, pláne hogy az előzővel terveztél esküvőt.

Másrészt: azt gondolja, joggal, hogy összeméred az előző csajjal és ő hozzá képest labdába se rúghat, mert őt nem akarod elvenni, bezzeg az előzőt...

Harmadrészt: nem véletlen elejtett mondat, ha te ezt tényleg igy gondolod, akkor joga van tudni erről, mert ez bőven alapos indok egy szakitásra.


Szóval előbb mérlegelj: elvennéd-e 1-2 év múlva, ha ilyen szuperül megvagytok és ő ezt szeretné? Ha igen, akkor kérj bocsánatot és mondd meg neki, hogy őt elvennéd és el is fogod, ha minden igy alakul. És ezt tartsd is majd be.

Ha nem vennéd el, akármilyen jó vele, akkor ezt mondd meg neki és azt is, hogy megérted, ha ezért elhagy, mert ő igy nem tudja veled elképzelni az életét. ztán hagyd gondolkozni.


Ezek az opciók vannak.

2010. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

A legrosszabbnak mondtad, hogy soha nem akarsz megházasodni, de ez már te is tudod! Várd ki, amíg lecsillapodank a kedélyek, és mindenképpen beszéld meg vele, hogy is értetted, miért mondtad.

Amúgy meg a vallásának szerintem ehhez semmi köze sincs.

2010. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Számomra a házasság a végleges elköteleződés szándékát jelenti. Nem garancia semmire, de a szándék nagyon fontos. Ha a pasi komolyan gondolja velem, vegyen el (természetesen nem azonnal), ha meg nem gondolja komolyan, nincs harag, de ne húzzuk egymás idejét. Nekem számít a papír. Ha neki nem számít, és úgyis velem akarja leélni az életét, akkor pedig miért ne kaphatnám meg a papírt? Ebból én nem csináltam titkot, a kapcsolat legelején tisztáztam, hogy én komoly kapcsolatot keresek.


Szóval én teljesen megértem a barátnődet, bár 19 évesen fiatalnak tartom a házassághoz. Az exedre hivatkozni gyenge kifogás, hiszen őt nem vetted el, tehát nem tudhatod, milyen a házasság. Ha miatta megváltozott a véleményed a házasságról, akkor a mostani barátnőd miatt is megváltozhat, vagy... nem szereted eléggé.


Őszintén: én elhagynálak...

2010. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért is gáz ez az egész, mert a volt barátnőd miért hat ennyire a jelenre? Ha őt nem vetted el végül, attól a mostaninak miért jelented ezt ki? Én is azt nem bírtam a volt páromban, hogy csomó dologgal engem szívatott, mert X éve csalódott a volt barátnőjében, aki nem én vagyok.

Meg nyilván ez egy üzenet is volt a részedről, nem véletlenül mondtad. Hát, tapló volt, bocs. Meg talán közösen megbeszélni kellene a dolgokat és nem kijelenteni, mintha nem számítana az ő véleménye. És ez nem modernség kérdése.

2010. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Lényegtelen a vallása, midnen lány férjhez akar menni, egyszer, valamikor. Ha egy olyan paisval hozna össze a sors, aki közli, hogy márpedig ő nem fog, én elhagynám. De szegény lány biztos nagyon szeret téged, ezért akadt így ki. Veled van a gond, nem vele. 30 évesen, már nem kéne ilyen gyerekes legyél. Még egy 18-20 éves fiúnál türhető, de a te korodban elég szánalmas, hogy ilyet modnasz. Ha nem akarod elveszíteni, fontoldd meg a dolgot, mert lehet veled marad ígyis, de mindig örlődni fog emiatt és nem lesz boldog.
2010. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Ne szólj szám,nem fáj fejem.....

Ez a bemondásod nem éppen az,amit egy szerelmes nő hallani akar a párjától. Nagy hülyeség volt.

Fogalmam sincs mit mondhatnál neki,amitől megnyugszik,mert nem ismerem. Valószínűleg azt a mondatot teljesen magára vette,és most azt hiszi,hogy nincs jövője veled,vagy valami ilyesmi. Menj el hozzá,és mindenképp kérj bocsánatot,vegyél neki virágot,bonbont,vagy amit szeret, ilyesmi. Mást nem igen tudsz tenni.


25/N

2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!