Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 8-9cmes esküvői cipősarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8-9cmes esküvői cipősarok milyennek számit? Nektek hany cmes volt? Nem lesz ez tul alacsony?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem abszolút szolíd és elegáns. Én munkámból kifolyólag 15 cm-s magassarkút szoktam hordani, a 8 cm nekem már kicsinek tűnik, de szerintem nem alacsony, mert eléggé megemel.
2010. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ hova,mondjuk én magassarkus voltam sokáig,10 felett is volt néha,egyszer estem durvát jégen,utána beszorultam sarkammal,fájt a lábam időnként,volt egy bokasérülésem is más miatt,de azóa laposabbra váltottam...
2010. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Valahol azt olvastam, hogy a 4-5 cm-nél magasabb cipősarok már komoly lábbetegségeket okozhat, deformálódhat a láb. Ettől függetlenül nem bírok hosszabb időt magasabb sarkúban tölteni, de ha kb. ilyen magas a sarka, akkor egész nap lótok-futok benne anélkül, hogy fájna utána a lábam. Számomra tehát a 8-9 cm-es nem lenne kényelmes, tuti, hogy nem vettem volna fel az esküvőmre. De ha egyébként is ilyen sarkú cipőben jársz, akkor lehet, hogy menni fog. Ha megvan a cipő, érdemes előtte kicsit bejáratni, otthon hordani pár órát.
2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, általában mekkora sarkút hordasz, és milyen a ruhád. Ha úgysem látszik ki a cipő, akkor tökmindegy. Amitől én hányok, az a 3-4 cm-es vékony sarkú, hegyes orrú cipő, amitől a vádli kétszer olyan vastagnak látszik, a láb pedig 41-es méretűnek, akkor is, ha 37-es. De egy csinos kerekorrú 8 cm sarkú abszolút jó választás. Én mindig magasat hordok, de esküvőre valami hasonlót választanék, végül is táncolni kell benne.
2010. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
A hegyes orrú ocsmány aladin papucs,és összegyürmöli az újjakat,kalapács újjat csinál...
2010. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a választás relatív. ha most azt mondom Neked, hogy vegyél 15-cm est felveszed? Vagy ha azt mondom inkább vegyél sarok nélkülit azt teszed?

Nálam a párom majd 5 cm-el alacsonyabb, tehát az esküvőmre tuti nem veszek 8-9 cm-es sarkú cipőt, nem vagyok beteg:D meg amúgy sem szoktam majdnem soha magassarkúban járni, képes vagyok kitörni a bokámat 3-4 cm-es sarokkal is...

szóval olyan cipőt vegyél ami számodra kényelmes, főleg, ha nem látszik ki a ruha alól

2010. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
magasabat akartam de nem kaptam sajna ezert amit neztem az 8-9 cm. hol lehetne mondjuk 15cmes feher menyasdszonyi cipőt venni?
2010. okt. 26. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha ilyen igényeid vannak, akkor szerintem jobban jársz, ha veszel egy szép, világos színű (drapp, krém, stb), NEM menyasszonyi cipőt, mert azokból sokkal nagyobb a választék.

Drágább, igényesebb cipőboltokban találsz ilyenkor is világos színű körömcipőt. És azt hordhatod egész életedben, ellentétben a béna menyasszonyi cipővel, amit egyszer veszel fel, és csak kényszerből vásárolod meg, mert nem volt más.

2010. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te tudod, mert neked kell benne járni, az biztos, hogy az én leendő esküvői cipőm sarka nem lesz magasabb 6,5cm-nél, mert ez a legmagasabb, amiben még tudok járni.
2010. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 cm-es már nagyon magas, nekem muszáj volt ekkora (kisebbet szerettem volna), mert a ruhát nem lehetett felhajtani, és lelógott volna a földre. Éjfélkor már alig bírtam menni a cipőben (pedig amúgy kényelmes volt), utána több mint egy hétig zsibbadtak a lábujjaim.
2010. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!